sanah szturmuje Polskę trasą „Kolońska i szlugi Tour”!

Wyprzedany warszawski Towar, krakowska Tauron Arena czy łódzka Atlas Arena – dla sanah nie ma rzeczy niemożliwych. Największa jesienna trasa koncertowa w Polsce robi wrażenie nie tylko w liczbach (prawie 200 tysięcy widzów, 23 miasta w 7 tygodni), ale autentycznie zaskakuje wszystkich, którzy byli przekonani, że już wiedzą, czego spodziewać się po wokalistce znanej z „Szampana”.

Zupełnie nowe aranżacje znanych hitów z obydwu płyt, solówki na skrzypcach i perkusji, powiększony skład zespołu, goście specjalni, wplecione w przeboje sanah motywy klasyczne (Bach, Mozart) i współczesne hity pop – mamy tu do czynienia z muzyczną wyprawą w rejony, o które nigdy byśmy nie podejrzewali autorki „Melodii”, „2:00” czy „Ale jazz!”. A jeżeli dodać do tego, że w specjalnie przygotowanej scenografii i wizualizacjach na scenie zobaczyć można prawie 6-metrową gęś… to obejrzenie koncertu z trasy „Kolońska i szlugi Tour” wydaje się już musem!

Przypomnijmy, że od ubiegłego piątku w sklepach dostępna jest specjalna edycja poczwórnie platynowej już płyty „Irenka (Final Edition)” m.in. z „najsłynniejszym niewydanym utworem tego roku” – „kolońska i szlugi”, który to nadał tytuł obecnej trasie koncertowej sanah.

KUP „IRENKA (FINAL EDITION)”

KUP BILET NA KONCERT W RAMACH KOLOŃSKA I SZLUGI TOUR

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s