„Ze Mną Tańcz” – nowy singiel Sarsy i dwie odsłony leśnych światów

21 października do sieci trafił utwór „Ze Mną Tańcz” wraz z teledyskiem – to drugi już singiel Sarsy, który zapowiada nowy album artystki. Dziewięć dni później, Sarsa kontynuując teaser’owanie krążka i leśne opowieści, zaprezentowała live sesję utworu, zadając przewrotne pytanie „Który ze światów jest nam bliższy, ten wirtualny czy ten naturalny wsród żywych drzew?”.

Niemalże trzy tygodnie temu Sarsa zaprezentowała singiel „Ze Mną Tańcz”, do którego nakręciła teledysk w całości zrealizowany w innowacyjnej technologii XR. Ta wyjątkowa i skomplikowana technologia daje niezwykłe możliwości do kreacji wirtualnych przestrzeni, w których z powodzeniem można realizować rozmaite produkcje wideo, bez konieczności szukania rzeczywistych lokacji.

Ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby świat, gdyby wszystko sprowadziło się tylko do świata wirtualnego? Jak wyglądałyby nasze codzienne relacje, które i tak już często są zdominowane przez wirtualną komunikację? Wirtualna rzeczywistość  i możliwość przeniesienia się do niej – choć na chwilę – budzą ekscytację. Ale nie możemy zapominać o tym co jest ‚tu i teraz’. Świat realny daje nam możliwości, o których często zapominamy. W nim kryje się największy potencjał, który powinniśmy pielęgnować i czuć wdzięczność, niezależnie od zawirowań codzienności. Natura pozwala nam się zresetować i skupić myśl na tym co jest faktycznie ważne. Dzięki naturze uczymy się być bliżej siebie, ale też bliżej drugiego człowieka, tworząc z nim prawdziwą relację. Daje nam ukojenie przed wirtualnym światem. Dlatego warto zadbać o naszą planetę i relację z nią. Warto się obudzić, dopóki mamy jeszcze czas.

„Ze Mną Tańcz” to mój drugi singiel zapowiadający album RUNOSTANY. To także ciąg dalszy leśnego, muzycznego ‚tripowania’. #ZMT otwiera portal i zabiera nas w podróż – tym razem do magicznego lasu, gdzie drzewa mają aury, czas i przestrzeń wiruje, wszystko jest ze sobą połączone. Utwór opowiada o transcendentnej wizji braku przypadków, o tym, że każdy napotkany człowiek, zdarzenie w naszym życiu jest częścią scenariusza, który sami sobie napisaliśmy. Ważne jest tu i teraz – bo w ‚tu i teraz’ rozgrywa się cała akcja naszego życia. I chociaż ta chwila, tak ulotna i niewierna, zaraz przeminie – to zapraszam Was do tańca i cieszenia się tą chwilą skoro już ją dla siebie mamy! – mówi Sarsa.

Zobacz klip do utworu „Ze Mną Tańcz”:


Z zachwycającego, sennego świata wykreowanego w oficjalnym teledysku do utworu, artystka przenosi nas do realnego lasu, w którym zagrała live sesję m.in. w towarzystwie natury, w utworze usłyszymy odgłosy przyrody. To zupełnie inna aranżacja i interpretacja „Ze Mną Tańcz”.

Jak tłumaczy Sarsa – „Ze Mną Tańcz” otwiera portal i zabiera nas w podróż – tym razem do magicznego lasu, gdzie drzewa mają aury, czas i przestrzeń wiruje, wszystko jest ze sobą połączone. Utwór opowiada o transcendentnej wizji braku przypadków, o tym, że każdy napotkany człowiek, zdarzenie w naszym życiu jest częścią scenariusza, który sami sobie napisaliśmy. Ważne jest tu i teraz – bo w ‚tu i teraz’ rozgrywa się cała akcja naszego życia. I chociaż ta chwila, tak ulotna i niewierna, zaraz przeminie – to zapraszam Was do tańca i cieszenia się tą chwilą skoro już ją dla siebie mamy!”.

Zobacz klip do utworu „Ze Mną Tańcz (Live Session)” – prosto z lasu:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s