Debiutancka płyta Kasi Dereń „Moje historie” [PREORDER]

Już 12.11.2021 długo wyczekiwana premiera debiutanckiej płyty Kasi Dereń. Na płycie znalazło się 14 utworów (12 studyjnych oraz 2 w postaci live session). Zaledwie w pierwszym tygodniu preorderu album zajął pierwsze miejsce w TOP 100 internetowej sprzedaży w Empiku i w dalszym ciągu pozostaje na tej samej pozycji.

Płyta „Moje historie” powstawała przez kilka lat i opowiada o różnych etapach współpracy, kontaktów międzyludzkich i przeżyciach. Kasia prowadzi słuchacza do chwili, w której obecnie się znajduje poprzez różne emocje począwszy od euforii, zadowolenia, radości poprzez nadzieję, smutek, cierpienie, zadumę aż do spełnienia, wdzięczności i zrozumienia. Doświadczenia i historie ubrane zostały w teksty i muzykę – tak, aby wachlarz różnych emocji mógł poruszyć, zatrzymać na chwilę, pozwolić każdemu odnaleźć kawałek siebie na tej płycie. 

KUP ALBUM W PREORDERZE

Utwory, które można usłyszeć to efekt współpracy z kilkoma producentami – Piotrem Walickim, Piotrem Gozdkiem, Rafałem Malickim.

Teksty napisali przezdolni artyści młodego pokolenia: Arek Kłusowski, Ania Szarmach, Mateusz Krautwurst, Marcin Januszkiewicz, Monika Mimi Wydrzyńska, Beata Badowska.

Masteringiem płyty zajął się Arkadiusz Kopera, autorem zdjęć do albumu jest Wiktor Franko, a za oprawę graficzną odpowiada Przemek Michałowicz.

9.11.2021 odbędzie się premiera singla Do siebie, który zapowiada i jednocześnie promuje cały album. 

Kasia Dereń to jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady, genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu. Kasia ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi artystami, których wspierała przez lata w chórkach. 

Stojąc w drugiej linii zebrała doświadczenia, które w wyjątkowy sposób pozwalają jej stanąć na froncie ze zdwojoną siłą. 

W ostatnich latach wydając single Just A Few Words, Count On Me, XXI czy Niespokojnie dała się poznać szerszej grupie odbiorców rozpoczynając na dobre solową karierę. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s