Nowa funkcja Spotify „ENHANCE”, ułatwiająca tworzenie playlist

Serwis Spotify wprowadza nową funkcję dla użytkowników Spotify Premium, która ułatwi dodawanie rekomendacji muzycznych do autorskich playlist.

Nowa funkcja „Rozszerz” umożliwia skorzystanie z pomocy podczas dodawania piosenek do playlist, dzięki czemu będziemy mogli poszerzyć swoje muzyczne horyzonty o nowych artystów lub dobrać utwory, które wpasują się w wybrany nastrój. Funkcja zapewnia spersonalizowane rekomendacje muzyczne, które ułatwią użytkownikom tworzenie składanek, a jednocześnie pozwala na zarządzanie nimi w prosty sposób.

W jaki sposób działa funkcja „Rozszerz”?

1. Aby włączyć lub wyłączyć funkcję, należy nacisnąć przycisk „Rozszerz”, znajdujący się u góry każdej z playlist.

2. Pomiędzy pozycjami z playlisty wyświetlą się nowe, zaproponowane piosenki. Polecony utwór pojawiać się będzie po każdych dwóch piosenkach dodanych przez użytkownika. Maksymalna liczba rekomendacji na jednej playliście to 30.

3. Aby dodać poleconą piosenkę na stałe do swojej playlisty, należy nacisnąć ikonę „+”, znajdującą się obok każdego nowego utworu.

4. Piosenki dodane przez użytkownika nigdy nie znikną, a funkcję „Rozszerz” można w każdej chwili wyłączyć jednym kliknięciem.

Funkcja „Rozszerz” ma być dostępna na systemach iOS i Android dla wszystkich użytkowników Premium w wybranych krajach, także w Polsce w ciągu miesiąca.

Źródło: materiały prasowe Spotify

Więcej: https://newsroom.spotify.com/2021-09-09/get-perfect-song-recommendations-in-the-playlists-you-create-with-enhance/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s