Dawid Kwiatkowski zaskakuje fanów – jego nowy teledysk i singiel „Nieważne” już w sieci!

Dawid Kwiatkowski mówi złym emocjom – „Nieważne”! WAŻNY jest fakt, że ten niesamowity singiel wychodzi tuż przed premierą oczekiwanej płyty.

Utwór „Nieważne” to trzeci singiel z albumu, który ukaże się już w ten piątek.  Klip jest najodważniejszym, najbardziej artystycznym i symbolicznym obrazem w karierze artysty.  Mocny i wyrazisty teledysk powstał podobnie, jak poprzednie, według scenariusza napisanego przez Dawida, który miał bardzo dokładną wizję jak ma ten obraz wyglądać.  „Codziennie świat wmawia nam kolejne kłamstwa, w które zaczynamy wierzyć, zaczynamy martwić się czymś, co nigdy się nie wydarzy. Presja staje się naszym codziennym towarzyszem. Jest jednak jedna wyspa, na której to wszystko jest nieważne. To miłość” – opowiada. Singiel mówi o ukojeniu, jakie daje miłość. Wszystkie złe bodźce, oceny którym jesteśmy poddawani, świat i osoby, które próbują nami sterować – to w obliczu miłości staje się „Nieważne”. To kochana osoba staje się naszym azymutem, spokojem, harmonią i odpowiedzią. 

Przed utworem „Nieważne” ukazały się dwa przebojowe single – „Bez Ciebie” i „Proste”, które szturmem podbiły radiowe listy przebojów. Singiel „Bez Ciebie” zdobył status platynowego i z tym utworem Dawid Kwiatkowski zdobył Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie. „Proste” znalazło się na pierwszymi miejscu najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych. Utwory mają niemal 20 milionów odsłuchań w serwisie Spotify a klipy zostały obejrzane 28 milionów razy! 

Premiera albumu Dawida Kwiatkowskiego już 29.10.2021! 

Ten album to nowy rozdział w muzycznej ewolucji artysty, który powraca z nową energią, dojrzałością i siłą, zdobywając coraz szersze rzesze fanów. 

POSŁUCHAJ W STREAMINGU

ZAMÓW ALBUM W PREORDERZE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s