Zmysłowy debiut Ani Bejdy w utworze „Wołają mnie”

„Wołają mnie” to eteryczna opowieść o docenianiu piękna każdego dnia. Oto Ania Bejda i jej debiutancki singiel stworzony we współpracy z braćmi Sarapata!

„Wołają mnie” to utwór o zmianach i przemijaniu. To przestroga, by nie żyć oczekiwaniami, a cieszyć się tym co jest, żyć swoim życiem. Singiel opowiada o dostrzeganiu piękna otaczającego nas świata. To czas, by na chwilę przestać zastanawiać się czy podjęte wybory były słuszne, czy mogło być lepiej, czy potoczyłoby się inaczej. To czas na tu i teraz. Na powiew lekkości, ulotność chwil i tworzenie wspomnień.

Ania Bejda to artystka pochodząca z Białegostoku, w której sercu muzyka zajmuje specjalne miejsce – towarzyszy jej od najmłodszych lat i zawsze była jej planem na życie. Absolwentka Szkoły Estradowej im. Anny German w Białymstoku, gdzie szkoliła swoje umiejętności z zakresu wokalu, tańca, gry aktorskiej, a także gry na instrumentach. Kształci się i pracuje nad swoim materiałem. Jej marzeniem jest to, by kiedyś móc z całą odpowiedzialnością nazwać się Artystką, przez wielkie A. W jej twórczości najważniejsze jest to, by ukazać swój punkt widzenia danego problemu. Zawsze jednak daje słuchaczom możliwość swobodnej interpretacji swoich utworów. W tym roku nawiązała współpracę z wytwórnią Niebieski Label, z którą pracuje nad debiutanckim wydawnictwem.

 “Wołają mnie” we wszystkich serwisach streamingowych

Ania Bejda
Facebook: https://www.facebook.com/aniabejdaa
Instagram: https://www.instagram.com/ania.bejda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s