Rea Garvey, YouNotUs i Kush Kush we wspólnym utworze “Love Makes You Shine”!

“Love Makes You Shine” to nowość prosto od Rea Garvey i dwóch najbardziej elektryzujących muzycznych projektów z Berlina: YouNotUs i Kush Kush. Intrygująca melodia, ciekawe beaty i świetny tekst, gwarantują zastrzyk energii na cały dzień!

POSŁUCHAJ

“Love Makes You Shine” to swojego rodzaju apel, żeby nie pozwolić, aby niepowodzenia i pomyłki definiowały to, kim jesteśmy. Numer zachęca nas także do przemyślenia naszych życiowych celów i pragnień, a co najważniejsze, przypomina, że najpotężniejszą siłą, którą posiadamy, jest miłość. Tylko z jej pomocą, możemy odwrócić bieg zdarzeń, wygrać kolejną bitwę i samemu otrzymać ją w zamian. Wymowne i niezwykle istotne przesłanie, idealnie łączy się z pop’owo-dance’owym brzmieniem tego utworu.

Rea Garvey to artysta, którego utwór “The One”, powstały przy współpracy z electro-dance’owym duetem VIZE, podbił niemieckie listy radiowe na wiele tygodni. Jego ostatni singiel z albumu “Hy Brasil”, pokazał jak wszechstronny, chętny do przełamywania gatunkowych granic i eksperymentowania jest muzyk.

Berlińskie duo YouNotUs, już w 2015 roku zwróciło uwagę Rea, kiedy to ich cover hitu Reamonn „Supergirl” (z Anną Naklab i Alle Farben) pokrył się platyną. Zespół może pochwalić się produkcjami ze wspomianym już Alle Farben, Kelvin’em Jones – “Only Thing We Know”, Deepend, Martinem Gallop i najnowszymi – z Michael’em Schulte przy “Bye Bye Bye” oraz Fourty przy okazji utworu „Club 27”.

Kush Kush to z kolei projekt muzyczny, który ma na swoim koncie zarówno swoje utwory, jak i stworzone na nowo wersje klasyków. Do najbardziej znanych produkcji tego duo zaliczyć należy z pewnością “Fight Back With Love Tonight”, który zawiera sample’a z hitu White Town z 1997 (“Your Woman”). Singiel ten znalazł się na szczycie rosyjskiego Airplaya, pokrywając się jednocześnie platyną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s