MANDEE nie zwalnia tempa i przedstawia kolejne nowości!

MANDEE, którego remix do utworu bryskiej – „lato (pocałuj mnie)” króluje na listach przebojów, prezentuje swój nowy utwór – „Something Real”! To track z pogranicza slap house’u, który zawiera jednak oryginalny drop z niespotykanym dotąd melodyjnym lead’em, kojarzący się z utworami electro-house’owymi.

POSŁUCHAJ W STREAMINGU

Wersja instrumentalna została napisana przez Mateusza Andrzejewskiego (MANDEE) już jakiś czas temu. W poszukiwaniu odpowiedniego songwritera i wokalisty, kontaktował się z wieloma artystami, ale ostatecznie wybór padł na osobę, mającą na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Tiesto, Martin Garrix czy Fedde Le Grand, która jednak postanowiła pozostać anonimowa. Jak mówi sam MANDEE, współpraca przebiegła znakomicie, czego efektem jest utwór „Something Real”, który w całości został zrealizowany przez artystę. MANDEE zajął się nie tylko stworzeniem muzyki i produkcją, ale również miksem i masteringiem.

Ale to nie koniec niespodzianek! MANDEE przygotował również remix do klimatycznego singla „Razem” zespołu Three Of Us, który nieśpiesznie płynący w oryginale, teraz zdecydowanie nabiera tempa.

POSŁUCHAJ W STREAMINGU

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s