Natalia Szroeder  „1-2 X” – zobacz poruszające live video, zapowiadające album Pogłos – premiera już za dwa tygodnie!

Najnowszy utwór Natalii Szroeder „1-2 X” zapowiada drugi studyjny album Artystki. Premiera krążka „Pogłos” już 5 listopada.

Natalia o utworze: „1-2 X napisałam w nocy z pierwszego na drugiego października (kiedyś chyba wrzucę gdzieś do sieci wszystkie pierwsze szkice piosenek, tzw. dyktafonówki, żeby pokazać Wam jaką drogę przechodzą te utwory od powstania melodii, tekstu, do finalnej wersji- to serio fascynujący proces)
 Tak się cieszę, że rzutem na taśmę, udało nam się zdążyć z tym nagraniem jeszcze przed premierą albumu. Zależało mi bardzo na tym, byście dostali ten przedsmak jeszcze przed całą płytą, bo ten utwór dużo mówi. Dużo tłumaczy. Dużo w nim smutnego romantyzmu, którego mam w sobie od zawsze olbrzymie pokłady, i który bardzo jest obecny na tej płycie.
 Powstał live, bo jakoś nie potrafiłam sobie wyobrazić wyreżyserowanego obrazka do tych dźwięków. Każdy opcjonalny scenariusz mnie wkurzał i irytował.
I nie pasował po prostu.
Więc jest live.
A niedługo płyta.
ZA DWA TYGODNIE PŁYTA. Uściski. 
❤️”

Utwór „1-2 X” zapowiada drugi solowy album Natalii Szroeder „Pogłos„,  którego premiera zaplanowana jest na 5 listopada.

Na płycie znajdzie się 11 kompozycji, a wśród nich doskonale znane utwory: Powinnam?Para i przepiękny duet z Ralphem Kaminskim – Przypływy.

Artystka, specjalnie dla fanów, przygotowała dwie niespodzianki:
Limitowanej Edycji z kasetą oraz Limitowaną Edycję z autografem.

KUP PŁYTĘ Z KASETĄ

KUP PŁYTĘ Z AUTOGRAFEM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s