Westlife wydają nową płytę! Posłuchaj singla „Starlight”

Westlife, najlepiej sprzedająca się brytyjska grupa XXI wieku, ogłosiła premierę nowej płyty. Album „Wild Dreams” ukaże się 26 listopada. Płyta promowana jest przez singiel „Starlight”.

Składająca się z 15 utworów edycja deluxe to kolekcja świeżych, popowych hymnów i poruszających ballad. Fani otrzymają pełen pozytywnej energii singiel „Starlight”, a także nowe, koncertowe wersje piosenek „Flying Without Wings”„World of Our Own” i „Uptown Girl”.

Westlife wracają z pierwszą nową muzyką od sensacyjnego powrotu zespołu w 2019 roku, kiedy to umieścili ósmy w karierze album na szczycie listy sprzedaży.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, ogłaszając nowy album. Ta płyta jest dla nas ważniejsza niż cokolwiek, co do tej pory zrobiliśmy. Ostatnie 18 miesięcy było pełne wyzwań, ale i inspiracji. Rozmaite emocje, których doświadczyliśmy podczas pandemii, skłoniły nas do pisania piosenek i pomogły stworzyć naprawdę wyjątkowy album, na którym zawarliśmy wszystko, co kochamy w muzyce – świeże, energiczne, pozytywne numery jak „Starlight”, jak i wzruszające ballady jak „Always With Me” – opowiadają członkowie Westlife.

Na płycie nie brakuje też momentów refleksyjnych jak i pełnego nadziei spoglądania w przyszłość – kontynuują – Wszystko jest aktualne i podnoszące na duchu. Nie możemy się doczekać, kiedy fani posłuchają całości.

Materiał powstawał podczas lockdownu w różnych studiach w Irlandii i z użyciem domowego sprzętu, który wykorzystywali jeżdżąc z domu do domu i nagrywając piosenki.

Westlife sprzedali 55 milionów płyt na całym świecie i są jednym zespołem, których 7 pierwszych singli znalazło się na 1. miejscu listy przebojów w Wielkiej Brytanii. To także grupa z największą liczbą piosenek na szczycie brytyjskiego zestawienia. Łącznie aż 14 utworów formacji dotarło na najwyższą pozycję UK Chart, co oznacza, że od Westlife lepsi są tylko Elvis Presley i The Beatles. Mogą pochwalić się także 33 albumami na szczytach list sprzedaży na całym świecie i 5 milionami biletów sprzedanych na ich koncerty.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s