Filip Mizia wyjątkowym singlem „I’m OK” wspiera osoby borykające się z kryzysem psychicznym

W ELLIPSE naukowcy z pięciu krajów w Europie (Szwecja, Polska, Węgry, Austria i Norwegia) opracowali bezpłatną aplikację „12-Stopniowy Plan Bezpieczeństwa”, pomagającą osobom borykającym się z destruktywnymi myślami i impulsami, oraz z poczuciem obezwładniającego lęku, smutku, nienawiści, poczucia winy czy wstydu. Aplikacja będzie dostępna w październiku. Oficjalnym utworem muzycznym, który promuje aplikację jest właśnie „I’m ok” Filipa Mizi.

Filip Mizia – singer-songwriterem z Wrocławia, 06 października wydał nowy singiel z teledyskiem ”I’m ok”. W ramach projektu ELLIPSE – E-Lifelong Learning in Prevention of Suicide in Europe napisał muzykę i wyreżyserował teledysk, które mają wspierać osoby z doświadczeniem kryzysu psychicznego.

Wiem jakie to uczucie, gdy czujesz pustkę i brak nadziei. Byłem tam i dotknąłem tematu samobójstw studiując psychologię. Pragnę, żeby ten utwór przypominał o tym, że nawet w naszych najmroczniejszych chwilach nie jesteśmy sami i, że zawsze warto jest szukać pomocy

– mówi Artysta.
Social Media: https://ffm.bio/FilipMizia
Strona: https://filipmizia.com/

ELLIPSE: http://e-llipse.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s