O sile chęci i wytrwałości – czyli nowy singiel Poli Rise i Andy’ego Warda – „We Can Work It Out”

Piosenka ‚We Can Work It Out’ to czwarty wspólny singiel polskiej kompozytorki i wokalistki Poli Rise oraz przedstawiciela australijskiej sceny awangardowo – elektronicznej Andy’ego Ward’a.

Utwór opowiada o chwilach rozczarowania i niepewności towarzyszących każdemu człowiekowi w trudniejszych życiowych momentach.
 
Pola Rise mówi: Utwór ‘We Can Work It Out’ powstał na zakręcie. Zarówno Andy jak i ja utknęliśmy w bardzo dziwnych punktach swojego życia.
 
Dodaje też: ‘To historia o momentach zwątpienia, ale też o tym, że prędzej czy później wszystko się ułoży (…) To utwór o sile miłości – nie tylko do drugiego człowieka, ale też do swojej pasji i marzeń’
 
Kompozycja Poli i Andy’ego to doskonała recepta na ‘gorsze’ dni’ i codzienną szarą rzeczywistość. Melodyjny refren dodaje otuchy i motywuje do podążania za głosem serca i marzeniami. Przypomina o tym co jest naprawdę ważne w czasach, w których pogoń za sukcesem oraz chęć sprostania oczekiwaniom innych często powodują  ogromną presję i  zatracenie własnych wartości.
 
Andy Ward komentuje:
‘Wystarczy tylko zatrzymać się na chwilę, zamknąć oczy i posłuchać dźwięków utworu, wsłuchać się w tekst…a uśmiech i poprawa nastroju przyjdą same.
Pamiętajmy, że dobrą energię warto przekazywać tez innym… Uśmiechnij się do nieznajomej osoby, powiedz coś miłego – może ktoś ma gorszy dzień i to poprawi mu nastrój – ‘We Can Work it Out’

Posłuchaj utworu

Poli Rise:

Pola Rise to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku wydawnictwem “The Power of Coincidence” zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną. Na EPce znalazły się takie utwory jak “Did you sleep last night” czy “Soulless dance”. Debiutancki mini-album został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez dziennikarzy jak i publiczność. Porównywana do Bjork, Lykke Li czy Banks Pola Rise, która jako jedyna polska artystka została zaproszona do realizacji własnego Deezer Session, obok Eda SheeranaSelah Sue czy London Grammar. Podczas trasy koncertowej promującej wydawnictwo Pola Rise wraz z zespołem zagrała ponad 100 koncertów w Polsce i na świecie. (Open’er Festival, Spring Break, Soundrive Festival oraz festiwale i kluby na Litwie, w Niemczech, Islandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej i we Włoszech).
W 2018 roku nakładem Warner Music Poland ukazał się debiutancki album ANYWHERE BUT HERE. Płyta powstawała w różnych częściach świata, Pola do współpracy zaprosiła wybitnych producentów m.in Robot Koch, Rowan Perkins, Nector czy MANOID. Za debiutancki album została nominowana do nagrody FRYDERYK 2019 w kategorii FONOGRAFICZNY DEBIUT ROKU. 
W 2020 roku rozpoczęła współpracę z australijskim artystą Andym Wardem. Duet opublikował do tej pory 4 utwory z nadchodzącej wspólnej płyty, a dwa z nich HIGHER MAMA SAID zyskały status ZŁOTYCH SINGLI.

Andy Ward:

Niewielu muzyków elektronicznych w jednej minucie brzmi jak Beethoven, a w następnej jak Kanye West. Pochodzący z Brisbane Andy Ward, stojący za awangardową balladą „Let Me Down” to wyjątkowy indywidualista, który potrafi łączyć w swej muzyce różne światy. Sam Andy to dziecko muzyki klasycznej, z domieszką rocka i ulicznego grania. Andy to wokalista, autor piosenek, producent i artysta multimedialny – z akademickim marginesem.
Pierwsze kompozycje doprowadziły do podpisania kontraktu z Sony Music Australia. Jego pierwszy singiel „Let Me Down”, został już wyróżniony przez triple j. Utwór ma niemal
1 000 000 odtworzeń w Spotify i znajdował się na wielu międzynarodowych playlistach Spotify. 
W 2020 rozpoczął współpracę z polską artystką Polą Rise. Mają na koncie dwa złote single za utwory HIGHER i MAMA SAID

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s