JAN SERCE WYRUSZA W PIERWSZĄ W HISTORII TRASĘ KONCERTOWĄ

Jesienna trasa KLUBY i PALMY to pierwsza w historii klubowa trasa Jana Serce. Wreszcie po długim oczekiwaniu możemy spotkać się z naszymi słuchaczami twarzą w twarz i przeżyć z nimi piosenki z obu albumów. Chodźcie z nami w tę podróż przez nieprzespane noce, połamane serca i powroty nad ranem, których zawsze za mało. Chodźcie, bo zanim nam te serca połamią chcemy się jeszcze pobawić i pić drinki z palemką. „Miło cię poznać, bo w taką noc jak ta, nie muszę nic, nic nie powinienem”.

21.10 – Kraków – Hol

https://bit.ly/JanSerceKrakow

22.10 – Poznań – Pod Minogą
https://bit.ly/JanSercePoznan

27.10 – Warszawa – Hydrozagadka
https://bit.ly/JanSerceWarszawa

30.10 – Wrocław – Klub Łącznik
https://bit.ly/JanSerceWroclaw

Jan Serce powstał w 2018 roku jako wynik współpracy wieloletnich przyjaciół – wokalisty i autora tekstów Olka Czerkawskiego i producenta-multiinstrumentalisty Michała Zachariasza.
Po opublikowaniu pierwszego singla „Niepoważny porządek” zyskali uwagę internetowej publiki oraz ogólnopolskich wytwórni. Jeszcze w tym samym roku Jan Serce podjął współpracę z wytwórnią Asfalt Records, pod szyldem której wydał w roku 2019 album „Nie będę tańczył” (współprodukowany przez Menta XXL oraz duet Sarapata).

Podczas trasy promocyjnej debiutanckiego albumu duet towarzyszył jako oficjalny support zespołom Clock Machine oraz Bass Astral x Igo. W 2020 nakładem tej samej wytwórni ukazało się „Lato, którego nie było”, będące osobistą odpowiedzią artystów na sytuację związaną z trwającą pandemią.

Polecają:

„Szeroko pojęta elektronika, chwytliwe melodie, fajny wokal, meandry uczuć i mamy hit! (…) na moje oko nie da się przy tych utworach nie tańczyć.” KulturalneMedia.pl

„Swoimi chwytliwymi, jasnymi – niczym skąpanymi w słońcu – mocnymi popowymi kompozycjami pięknie urozmaicają katalog warszawskiej wytwórni. A słuchaczom (…) mogą urozmaicić ponure jesienne popołudnia” Gazeta Magnetofonowa

„To trochę imprezowej elektroniki z nowoczesnym podejściem do romantycznej alternatywy. Na pewno albumowi Nie będę tańczył towarzyszy dobra energia i da się do niego zatańczyć.” Rytmy.pl

„Jeśli chodzi o stronę brzmieniową krakowskiemu Janowi Serce przebojowości nie brakuje. Przebojowości, ubranej zarówno w gitarowe, jak i taneczne brzmienia. „Nie będę tańczył” to debiut miły dla ucha i niosący otuchę skołatanym sercom” Radiokrakow.pl

SINGLE / TELEDYSKI

Katana  

“Katana” to debiutancki singiel zespołu Jan Serce wyprodukowany przez Menta XXL (Rasmentalism, Flirtini) zapowiadający pierwszy album „Nie będę tańczył”. Do utworu powstał filmowy teledysk zrealizowany przez fotografa Barta Pogodę i reżysera Michała Kisielewskiego. Za produkcję video odpowiada firma ILMATIC Production. Singiel pojawił się w telewizyjnej reklamie sieci Plus GSM „Ogrodnik i Tidal”.

Nie będę tańczył

“Nie będę tańczył” to trzeci i tytułowy singiel, a także spektakularne i unikatowe video nakręcone w Los Angeles i Warszawie. Nagranie produkcyjnie jest popisem możliwości Sarapata Sound Workers. Autorem klipu jest Michał Kisielewski (Dreamsers Talents) i ponownie ILLMATIC Production.

Palmy w środku miasta

Klip stworzony został jako część ponad półgodzinnego video ilustrującego cały album „Lato, którego nie było”. Całość projektu to stworzony samodzielnie przez zespół zapis wakacyjnego wyjazdu Jana Serce.

Bilety na koncerty dostępne na goingapp.pl

Facebook: https://www.facebook.com/janserce2018/
Instagram: https://www.instagram.com/jan_x_serce/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s