Kamil Kowalski prezentuje nowy singiel “Twój” i rozpoczyna sprzedaż swojego debiutanckiego albumu

Singiel „Twój” został wyprodukowany wspólnie z utalentowanym producentem, Patrickiem the Panem, który odpowiada za muzyczną stronę nadchodzącego wydawnictwa Kamila Kowalskiego. Utwór ma rozbudowaną kompozycję oraz zapadający w pamięć tekst. Najważniejszym walorem singla są jednak emocje, które Kamil serwuje na słodko-gorzkim talerzu. Obok utworu nie można przejść obojętnie. Gatunkowo nawiązuje do alternatywnych brzmień przeplatanych indie-popem.

Kamil tak opowiada o singlu:

Singiel „Twój” przybierał różne kształty i formy. Ewoluował przez ostatnie lata. Dorastał razem ze mną, nabierał doświadczenia, aby teraz wybrzmieć całą swoją mocą! Opowiada o emocjach, które towarzyszą każdemu z nas w momencie, kiedy wątpimy i próbujemy zauważyć to, co na co dzień nie jest widoczne dla oczu.

Singel dostępny jest na wszystkich platformach streamingowych: https://ffm.to/KamilKowalskiTwoj 

Do utworu powstało bardzo nastrojowe lyric video: 

Twój” to kolejny utwór zapowiadający debiutancki album Kamila Kowalskiego zatytułowany „DOM”, który ukaże się już 1 listopada. To zbiór opowieści o jego symbolicznych powrotach do domu, do korzeni, do źródła gdzie wszystko ma swój początek. To płyta o próbie poznania samego siebie i poszukiwaniu swojego miejsca na Ziemi. „DOM” zauważa niezwykłość w każdym dniu, nawiązuje do intymnej relacji Kamila z naturą, mówi o dostrzeganiu i przemijaniu. To album pełen tęsknoty, melancholii, ale też radości i wdzięczności. Ta płyta to kolejny powrót… „DOM” jest efektem połączenia energii wyjątkowych ludzi. Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Patrick the Pan – artysta polskiej sceny alternatywnej, producent. Debiutancką płytę Kamila swoją obecnością uświetnią trzy niesamowite artystki: Bela Komoszyńska (Sorry Boys), Natalia Niemen oraz Natalia Grosiak (Mikromusic).


“DOM” – okładka płyty

Lista piosenek: 

 1. Wchód 
 2. Czynniki pierwsze 
 3. Gdzie jest mój dom? 
 4. Wiatr (feat. Natalia Niemen) 
 5. Jeszcze mam serce 
 6. Wiosna we mnie 
 7. Jak na imię masz? (feat. Bela Komoszyńska) 
 8. Twój 
 9. Cień 
 10. Dni (feat. Natalia Grosiak) 
 11. Szał niebieskich ciał 
 12. Zachód 

Album można już zamawiać w preorderze na stronie KulturalnySklep.pl

Kamil Kowalski tworzy muzykę alternatywną, której siłą jest prawda i emocjonalny przekaz. Do celu dąży małymi krokami i zawsze, jako indywidualista, chodzi własnymi ścieżkami. Udowadnia, że ciężką pracą można osiągnąć sukces. W 2019 roku rozpoczął swoją przygodę z projektem My Name Is New realizowanym pod szyldem wytwórni Kayax. Jako artysta inicjatywy zagrał między innymi na ON FESTIWAL w Arenie Gliwice oraz w ramach MNINCouchFestival. Od lat organizuje warsztaty i festiwale muzyczne, w ramach których współpracował między innymi z Kasią Lins, Kayah, Bovską, Pauliną Przybysz, Anitą Lipnicką czy Natalią Kukulską. Kamil obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą, która oscylować będzie w klimatach indie-alternatywy. Za stronę producencką odpowiada Patrick the Pan – artysta polskiej sceny alternatywnej, mający na swoim koncie trzy autorskie płyty i dużą ilość produkcji muzycznych, członek zespołu Dawida Podsiadło. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s