Dwa oblicza Ashnikko! Podwójny singiel „Panic Attacks in Paradise”/ „Maggots”

Ashnikko, która z lubością przekracza granice gatunków, przedstawia najnowszy podwójny singiel „Panic Attacks in Paradise”/ „Maggots”.

Dwie strony medalu. Nowy podójmy singiel zabiera nas w podróż do umysłu Ashnikko. „Panic Attacks in Paradise” mówi o tym, że nie możesz cierpieć, spełniając marzenia, tymczasem „Maggots” wypełnione jest gniewem i brakiem zgodny na bycie wykorzystywaną.

– Obydwie piosenki powstały w czasie, kiedy przechodziłam bardzo trudne chwile.Byłam w paskudnym miejscu, kiedy wyjście z łóżka było prawdziwym triumfem. „Panic Attacks in Paradise” mówi o tym, jak poirytowana się wtedy czułam. Niby wszystko było w porządku. Byłam zdrowa, kariera się rozkręcała i byłam w metaforycznym raju, a jednak mój umysł miał inne plany. Bardzo cierpiałam i nie wiedziałam dlaczego. Byłam w rozsypce, zafiksowana na punkcie własnego cierpienia. Pozwalałam, by ten ból całkowicie zdominował moje życie i odgryzł się na najbliższych. Podczas gdy „Panic Attacks in Paradise” to delikatny i pełen rozpaczy numer, tak „Maggots” to czysta wściekłość. Zrzucam swoją zbroję i rzucam wyzwanie, każdemu, kto spróbuje ze mną zadrzeć. Decyduję się być złym charakterem, bo to zdecydowanie łatwiejsze. Wolę być wściekłą suką, niż pozwolić innym, by żerowali na mojej dobroci. Każdego pasożyta, który się do mnie zbliży, zmiażdżę pod butem-  wyjaśnia Ashnikko.

Posłuchaj „Panick Attack In Paradise”

Posłuchaj „Maggots”

Utwory „Panic Attacks in Paradise” i  „Maggots” ukazują się po bardzo dobrze przyjętej współpracy Ashnikko z Lady Gagą przy nowej wersji piosenki „Plastic Doll”, która ukazała się na albumie z remiksami „Dawn of Chromatica”.

Latem Ashnikko ruszyła w trasę ze swym debiutanckim albumem „Demidevil”, występując m.in. na festiwalach Reading i Leeds,  Boardmasters czy Life is Beautiful. Na grudzień ma zaplanowane wyprzedane już koncerty w Wielkiej Brytanii. Gwiazda, która może pochwalić się ponad 1,7 miliarda streamów, w najbliższym czasie na pewno nie zamierza zwalniać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s