Premiera trzeciego solowego singla i teledysku Klaudii Szafrańskiej „Paryż Północy”

Piosenka „Paryż Północy” to trzeci już singiel zapowiadający pierwszy, solowy album Klaudii Szafrańskiej, którego premiera zaplanowana jest na jesień bieżącego roku.

Przedwojenna Warszawa nazywana była Paryżem Północy. I choć belle époque miasta już dawno jest tylko historią, Klaudia Szafrańska wciąż odnajduje w nim piękno ukryte w eklektyzmie i różnorodności. To pewien rodzaj magii – nowoczesna metropolia przeplatająca się z pocztówkowymi widokami „starej”, pełnej nostalgicznych zakątków Warszawy. Ten sam kontrast znajdziemy w warstwie muzycznej utworu „Paryż Północy” – nowoczesne dźwięki utworu połączone zostały z subtelnym głosem Klaudii, a także z rapem Jana-rapowanie, którego gościnnie usłyszymy w numerze.

Historia zawarta w warstwie tekstowej znalazła swoje odbicie w teledysku, za którego reżyserię odpowiada Adam Romanowski. Pulsująca światłami stolica staje się idealnym tłem do muzycznej podróży swoimi ulicami, w którą Klaudia zabiera nie tylko towarzyszących jej w klipie przyjaciół, ale i każdego słuchacza.

Singiel jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/KlaudiaSzafranskaParyz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s