Plejada Gwiazd w najnowszym teledysku Patricii Kazadi – „Natural”

KAZADI powraca w wielkim stylu! Właśnie ukazał się jej najnowszy singiel i teledysk do utworu „NATURAL”. W teledysku artystki gościnnie pojawiają się osoby z jej najbliższego otoczenia, przyjaciółki, rodzina – w tym jej 92 letnia Babcia(!!) oraz jej koleżanki z branży, z którymi wzajemnie się wspiera m.in. Kayah, Ewa Kasprzyk, Zofia Zborowska, Maffashion, Klaudia Halejcio, Sonia Bohosiewicz czy Ewa Chodakowska.

Sama artystka mówi o utworze: „Natural” powstał rok temu w bardzo trudnym dla mnie momencie – ze względu na moje samopoczucie i samoakceptacje. Był to czas, w którym mierzyłam się z problemami zdrowotnymi i nieprzychylnymi komentarzami na temat mojego wyglądu. Chciałam, aby ludzie przestali patrzeć na mnie przez pryzmat aparycji – z body shamingiem mierzę się praktycznie od dziecka i mam tego po ludzku dosyć. Chciałam napisać utwór, który jak włączysz sobie w gorszy dzień – od razu poprawi Ci nastrój i pozwoli nabrać dystansu. To dla mnie taki pozytywny apel do tego, aby każdy żył wg. swoich “urodowych” zasad – a kanony i hejt – zostawił daleko za sobą.

POSŁUCHAJ W STRERAMINGU

Lekki w formie muzycznej utwór „Natural” –  w warstwie tekstowejporusza bardzo aktualny obecnie temat –  kwestię postrzegania piękna w dzisiejszych czasach.

To opowieść o zakrzywionej rzeczywistości promowanej przez social media, narzucanych ‘kanonach piękna’ oraz o poświęceniu na jakie gotowi są ludzie (w głównej mierze kobiety), aby być postrzeganym jako atrakcyjne.

Autorką muzyki i tekstu jest Patricia Kazadi. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest amerykański duet producencki: ZERO i Dylan Graham, znani ze współpracy m.in. z takimi wykonawcami jak: Big Sean, Wale czy T-Pain.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s