Ofenbach i Ella Henderson z hymnem końca lata! „Hurricane” szturmem podbije parkiety i playlisty

Paryski duet Ofenbach łączy siły z popową gwiazdą Ellą Henderson w nowym wspólnym utworze „Hurricane”.

Kiedy już myśleliście, że lato dobiegło końca, pojawia się „Hurricane”, który bez wątpienia szturmem zdobędzie taneczne parkiety i imprezowe playlisty. W nagraniu słyszymy niepodrabialny głos Elli Henderson i wszystko to, za co pokochaliśmy pełne euforii, dance-popowe szlagiery Ofenbach.

Choć są zaledwie 20-latkami, Ofenbach już stali się ważną częścią światowej sceny dance, tworząc unikatowe brzmienie zainspirowane rockiem, popem i folkiem. Ten stylowy paryski duet tworzą César de Rummel i Dorian Lauduique, którzy po ponad 6 latach współpracy i serii wydawnictw, weszli na kolejny poziom swej kariery.

„Uwielbiamy głos Elli i jesteśmy szalenie podekscytowani, że w końcu udało nam się coś razem nagrać. Jej wokal idealnie pasuje do „Hurricane”. Nie możemy się doczekać, by grać ten numer na żywo na całym świecie” – wyjaśniają muzycy Ofenbach.

W krótkim czasie Ofenbach stali się najchętniej streamowanym francuskim duetem na świecie, przekraczając 2 miliardy odsłuchów. „Hurricane” – który jest następca ich wcześniejszych hitów „Wasted Love” i „Heads Shoulders Knees & Toes” – bez wątpienia będzie jedną z najlepszych muzycznych propozycji tego roku.

Choć nie stroni od kooperacji, Ella z wielką radością przyjęła propozycję Ofenbach. „Ależ to super sprawa – stworzyliśmy hymn końca lata. Współpraca z Ofenbach była wielką frajdą. Są superutalentowani, a nagranie tej piosenki było przyjemnością” – podsumowała Henderson.

Posłuchaj „Hurricane”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s