GABI BLACHA „ISTOTA” [SOUL / GOSPEL] ✿

„Bo każdy z nas, tak naprawdę pragnie tego, co chce małe dziecko, tego ciepła każdego dnia.” – o tym, w swoim najnowszym utworze „Istota” śpiewa Gabriela Blacha.

Pod słowem „Istota”, kryje się dla mnie miłość. Już za dziecka otrzymałam jej bardzo dużo i wiem, że jestem szczęściarą. To ona pozwala mi działać i mnie napędza. Dziecko mówi to, co myśli, tak jak czuje. Ono nie broni się przed miłością, ale potrzebuje jej już od samego początku. Kiedy stajemy się dorośli, jesteśmy często tak szczelnie „zabudowani”, że przyjmowanie miłości staje się dla nas mało istotne. A to uczucie kochania tak bardzo nas kształtuje, niezależnie, czy są to pierwsze dni naszego życia czy ich połowa, czy koniec. Jeśli zachowamy je w sobie, będziemy w stanie się nimi dzielić i przekazywać je dalej, budując i rozwijając tak wiele relacji w naszym życiu.

Bardzo lubię wracać do czasów dzieciństwa, do wspomnień i pielęgnować je. Ba! Lubię czuć się jak dziecko (śmiech) i dbać o tą spontaniczność. Stąd też pomysł na teledysk. – mówi Gabrysia. Nikt lepiej nie pokaże tej dziecinnej radości niż dziecko. A szczególnie to, które było źródłem inspiracji dla mnie już niejeden raz. Serdecznie zapraszam do obejrzenia i wysłuchania „Istoty”.

– opowiada Gabrysia.

W nagraniu wzięli udział:
Magdalena Grzegorzek, Barbara Błaszczyk, Julia Kania, Gabriela Szymańska, Łukasz Łoboda, Łukasz Wicher – chórki,
Gabi Blacha – słowa i muzyka, wokal,
Łukasz Forest Piechota – instrumenty klawiszowe,
Radek Pendziałek – gitary,
Martyna Sołtysik – gitara basowa,
Michał Dziewiński – perkusja,
edycja i miks Mateusz Sołtysik,
montaż dźwięku Studio B1,
montaż obrazu Onde Studio.

Posłuchaj w streamingu: https://bit.ly/gabiistota

Gabriela Blacha – wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, autorka tekstów, w roku 2017 wydała swój autorski album Jakubowy Dar, rozkochana w muzyce gospel którą dzieli się podczas warsztatów. Pomysłodawczyni ogólnopolskiego projektu „Wesoły Wędrownik”, promującego twórczość i działalność pedagogiczną swojego ojca Norberta Blachy, zmarłego w 2012 roku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s