Lulu x Uaziuk „Nie wiadomo co”

Do akcji FONOBO Pitcher dołączył duet Lulu x Uaziuk. Ich nowy singiel nosi tytuł „Nie wiadomo co” i jest już dostępny w serwisach cyfrowych oraz na kanale FONOBO Label.

Lulu x Uaziuk to rapowy projekt. Duet z Warszawy szuka poza granicami gatunku, flirtuje z popem i nie bierze jeńców w tekstach. W poprzednim projekcie wystąpili m.in. na scenie Open’era i jako support Crystal Fighters. Wraz z premierowym utworem i pod nowym szyldem zaliczają świeży start, gotowi wjechać z buta w tematy dotychczas przemilczane przez innych raperów.

Ich nowy singiel nosi tytuł „Nie wiadomo co”. 

Żyjemy w czasach, w których ciężko cokolwiek brać za oczywistość. “Nie wiadomo co” to kawałek o tym, że nie ma co się się napinać, gdy wokół same niewiadome. Życie zawsze robi korektę na naszych planach i warto o tym pamiętać, żeby nie zwariować. Do numeru stworzyliśmy kolorowe lyric video, pełne absurdalnych zwrotów akcji i czarnego humoru. Co wciąż nietypowe na polskiej rap scenie, rymy podaje laska, żeńska połowa naszego duetu, czyli Lulu. Produkcja i kompozycja numeru to z kolei sprawka Uaziuka, a bit do całości stworzył znany m.in. z duetu Kroki Szatt – opowiadają Lulu x Uaziuk.

Utwór jest dostępny w serwisach cyfrowych oraz na kanale wytwórni FONOBO Label.

FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Projektowi patronują Radio Afera, Kulturalne Media, All About Music, JazzSoul.pl, Example.pl i Technikolorowy.

Słuchaj singla „Nie wiadomo co”:

https://bfan.link/nie-wiadomo-co

Oglądaj teledysk:

Lulu x Uaziuk:

FB: https://www.facebook.com/luluxuaziuk

IG: https://www.instagram.com/lulu.x.uaziuk/

FONOBO Pitcher:

FB: https://www.facebook.com/Fonobo/

IG: https://www.instagram.com/fonobo_label/

YT: https://www.youtube.com/user/FONOBOlabel/featured

TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMeueFtqs/

www: https://fonobo.pl/artysta/fonobo-pitcher/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s