Ewa Farna „No Nie”

Premiera nowego singla Ewy Farnej – „No Nie”, to już drugi singiel z tak silnym przekazem zapowiadający album artystki.

Oryginalny klip w symboliczny sposób pokazuje nasze wyzwania i problemy – nadmierną konsumpcję, przebodźcowanie informacjami, uzależnienie od zewnętrznego oceniania nas, presję na bycie idealnym.

„Uważam, że często bardziej definiują nas rzeczy, propozycje, zachowania, którym mówimy nie, niż te z którymi się zgadzamy. To, czego nie wybieramy, jest często niewidoczne, a tyle o nas świadczy. Nauczyć się mówić “nie” jest ogromnie ważne, by nasze “tak” mogło faktycznie coś znaczyć. Myślę, że to też ważne dla naszej równowagi psychicznej i dla umiejętności pozostania autentycznym.

W teledysku w artystyczny sposób pokazane są nasze uwikłania – czy damy im kres, jest teraz naszym wyborem. Pojawiam się między innymi w roli Ewy z raju, która tym razem mówi nie pokusie, złu. To jest symbolem tego przesłania.

Odmówiłam sesji w Playboyu, nie zostałam twarzą sieci fasTfoodów, nie wciągnął mnie świat używek…Jest ogrom rzeczy, którym mówię „nie” – dla życia zgodnego z moim systemem wartości, by moc popatrzeć sobie w oczy, by być dumną z tego, że prowadzę życie na własnych zasadach.

Dla siebie warto mówić „nie”, dla spokoju duszy. I to wcale nie znaczy, że musimy to robić brzydko czy z pogardą.”

Ewa Farna

Pierwszym singlem z nadchodzącego wydawnictwa było „Ciało”, poruszające tematykę ciałopozytywności. Utwór został znakomicie przyjęty przez słuchaczy, a klip odbił się bardzo szerokim echem w mediach, na nowo prowokując dyskusję o tak istotnym zagadnieniu. „No Nie” to kolejny statement Ewy Farnej, dotykający nie mniej ważnego zagadnienia – postawienia siebie na pierwszym miejscu.

Utwór powstał w czesko-polsko-szwajcarskim teamie – z Tomem Oehlerem, Marcelem Prochazkou i Karolem Wróblewskim.

POSŁUCHAJ „NO NIE” W STREMINGU https://wmg.lnk.to/FarnaNoNie

Ewa Farna to artystka kompletna – jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, producentką.
Jej silna osobowość medialna i odważne posty w mediach społecznościowych powodują, że jej wypowiedzi są szeroko komentowane a opinia publiczna nie przechodzi obok nich obojętnie. To znana wojowniczka poruszająca tematykę ciałopozytywności, empatii do siebie i ludzi wokół, zdrowia psychicznego, naturalności a często to wszystko z dystansem i humorem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s