Kuba Badach „Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha.”

„Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha.” Edycja specjalna – reedycja albumu Kuby Badacha z 2009 roku o tym samym tytule. Premiera już 24 września! 

Na krążku wydanym w 2009 roku, znalazło się 14 utworów Andrzeja Zauchy, m.in. „Byłaś serca biciem”, „Bądź moim natchnieniem, „C’est la vie” czy „Siódmy rok”, zaaranżowanych na nowo przez Kubę Badacha i Jacka Piskorza. Edycja specjalna została wzbogacona o 2 bonus tracki: „W złotych kroplach deszczu” – nagrany podczas koncertu w Filharmonii Koszalińskiej oraz „Czarny Ali Baba” – nagrany podczas koncertu w Filharmonii Częstochowskiej.

Gdy nagrywaliśmy ten album w 2009 roku, do głowy mi nie przyszło, że w 2021 roku nadal będziemy grali koncerty z tym repertuarem. A Wy, najdrożsi słuchacze, wciąż będziecie chcieli się z nami spotykać – opowiada Kuba Badach. – Piosenki Andrzeja Zauchy okazały się być najtrwalszym pomostem międzypokoleniowym. Dziękuję wszystkim Państwu, którzy w ciągu tych 12 lat znaleźli chęć, by się wybrać na nasz koncert i na nowo przeżywać tę muzyczną przygodę. Dziękuję też wszystkim wspaniałym muzykom, z którymi w każdej minucie wspólnie spędzonej na scenie, miałem zaszczyt i ogromną frajdę odkrywać w tych utworach wciąż coś świeżego i zaskakującego.

Ponadczasowe utwory w hołdzie znakomitemu artyście, zostały poddane procesowi remasteringu dźwięku oraz wydane w nowej szacie graficznej. Okładkę albumu zaprojektował Andrzej Pągowski. 

Lista utworów:

 1. Co jest modne
 2. Dzień dobry, Mr. Blues
 3. Masz przewrócone w głowie
 4. Leniwy Diabeł
 5. Zakochani staruszkowie
 6. C’est la vie
 7. Wymyśliłem ciebie
 8. Bądź moim natchnieniem
 9. Jak na lotni
 10. Byłaś serca biciem
 11. Bezsenność we dwoje
 12. Wieczór nad rzeką zdarzeń
 13. Myśmy byli sobie pisani
 14. Siódmy rok
 15. W złotych kroplach deszczu (Live)
 16. Czarny Ali Baba (Live)

Album można zamówić w przedsprzedaży, na KulturalnySklep.pl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s