Dziedziniec Nowy Świat zdominowany …

Ostatnia sobota na Dziedzińcu Nowy Świat została zdominowana przez elektronikę! Odbyły się aż trzy koncerty muzyki tego gatunku.

Jako pierwszy wystąpił duet wokalno-producencki Szum & Fykes, którzy w swojej twórczości swobodnie poruszają się w tanecznych rejonach elektroniki. O godzinie 19:00 na scenie wystąpił młody zespól z Białegostoku YUKAA, którego wokalistka oczarowała publiczność dziedzińca swoim głosem i niezwykłą charyzmą na scenie. Ostatnim koncertem tego wieczoru był występ Goorala, który już od 15 lat z ogromnym sukcesem łączy muzykę klubową i elektroniczną z góralszczyzną.

Dziedziniec Nowy Świat, który mieści się w samym środku dziedzińca Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”, to prospołeczny projekt kulturalno-rozrywkowy. Patronem honorowym projektu jest Centrum Bankowo-Finansowe. W dzień centrum biznesowe Warszawy, a w nocy najmodniejsze miejsce rozrywkowe w mieście. W sercu Warszawy tworzymy miejsce, gdzie wystąpią artyści młodego pokolenia i sceniczni eksperci. Podczas cyklu koncertów usłyszeliśmy pełen przekrój gatunków – od muzyki jazzowej, klasycznej po muzykę hip-hopową i klubową.  Do tej pory na scenie Dziedzińca Nowy Świat odbyło się aż 13 koncertów! Oprócz wyżej wymienionych artystów wystąpili: Ania Karwan, Alicja Szemplińska, Lilu, Gonix, Lanberry, Patryk Skoczyński, Michał Salamon, Film Jazz Project oraz The Engineers Band.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Edukacji Społecznej. To młoda, prężnie rozwijająca się fundacja, która w swoich działaniach ma na celu wspieranie różnych form aktywności społecznej, działalności edukacyjnej i analitycznej, postaw kształtujących odpowiedzialność za sprawy publiczne oraz aktywizacja środowisk lokalnych.

Współorganizatorem koncertu jest NOVO Media Group.Partnerami koncertów są DS Fokus oraz Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.Patronem medialnym koncertów jest Radio Supernova.

DZIEDZINIEC NOWY ŚWIAT 
• Facebook: @dziedziniecnowyswiat
• Instagram: @dziedziniecnowyswiat
www.dziedziniecnowyswiat.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s