Cheap Tobacco „Zobaczmy siebie”

Nowy, energetyczny utwór Cheap Tobacco zatytułowany “Zobaczmy siebie” zapowiada nadchodzącą płytę zespołu. Do pierwszego singla zwiastującego to wydarzenie powstał teledysk.

Jak informuje grupa: 

„To rozliczanie się z rzeczywistością, w której pokolenie post-kapitalistyczne próbuje poskładać własne myśli. Pokolenie zagubione w rzeczywistości wirtualnej, przepełnionej plastikowymi, kruchymi więziami, które tęskni za prawdą per se, za akceptacją człowieka niezależnie od jego słabości. Muzycznie to powrót do brzmień, na których się wychowywaliśmy, które w pewien sposób nas ukształtowały, jednak przefiltrowanych przez nasze doświadczenia muzyczne i życiowe.”

Nowy singiel swoją premierę koncertową miał na tegorocznym Festiwalu Pol’and’Rock.

Cheap Tobacco to wybuchowa mieszanka czystej energii, autentyczności oraz mocnego vintageowego brzmienia, połączona z charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad, która dwukrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce.

Na swoim koncie mają ponad 15 nagród Grand Prix oraz nagród publiczności na festiwalach krajowych i zagranicznych m.in.: Rawa Blues, Suwałki Blues Festiwal, Synestezje, Bochum Total (Niemcy), Blues Alive (Czechy) . Zespół, będąc prawdziwie rockowym organizmem, jednocześnie nie pozwala by zamknąć ich w jakiejkolwiek szufladzie.

W 2018 roku ukazała się ich płyta zatytułowana “Szum”.

Cheap Tobacco to:

Natalia KwiatkowskaRobert KapkowskiMichał BigulakBartosz Kołodziejski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s