Dziedziniec Nowy Świat – już w sobotę zagrają Gooral, YUKAA oraz SZUM & FYKES!

Ostatniej soboty na Dziedzińcu Nowy Świat mogliśmy zobaczyć koncerty The Engineers Band, Film Jazz Project oraz Michała Salamona. The Engineers Band, czyli orkiestra rozrywkowa reprezentująca Politechnikę Warszawską, zagrała przekrój szlagierów polskich oraz zagranicznych wprawiając publiczność w wyjątkowo dobry humor.

Jako drudzy zagrali muzycy z projektu Film Jazz Project, którzy oczarowali publiczność jazzowymi wersjami utworów znanych wszystkim doskonale z polskiej kinematografii.

Jako ostatni zagrał Michał Salamon wraz ze swoim zespołem, który zaprezentował utwory ze swojego najnowszego projektu „Lion’s Gate”.

Już tej soboty na scenie Dziedzińca Nowy Świat zobaczymy Goorala, YUKAA oraz SZUM & FYKES.

Darmowe wejściówki są już dostępne do pobrania na www.dziedziniecnowyswiat.pl.

Jeszcze tego lata na Dziedzińcu Nowy Świat zagrają: ShataQS, Maciej Komorowski Band, Mith oraz Myslovitz.

Dziedziniec Nowy Świat, który mieści się w samym środku dziedzińca Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”, to prospołeczny projekt kulturalno-rozrywkowy. Patronem honorowym projektu jest Centrum Bankowo-Finansowe. W dzień centrum biznesowe Warszawy, a w nocy najmodniejsze miejsce rozrywkowe w mieście. W sercu Warszawy tworzymy miejsce, gdzie wystąpią artyści młodego pokolenia i sceniczni eksperci. Podczas cyklu koncertów usłyszmy pełen przekrój gatunków – od muzyki jazzowej, klasycznej po muzykę hip-hopową i klubową.  Wydarzeniom towarzyszyć będzie niezapomniana oprawa graficzna i świetlna.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Edukacji Społecznej. To młoda, prężnie rozwijająca się fundacja, która w swoich działaniach ma na celu wspieranie różnych form aktywności społecznej, działalności edukacyjnej i analitycznej, postaw kształtujących odpowiedzialność za sprawy publiczne oraz aktywizacja środowisk lokalnych.

Współorganizatorem koncertu jest NOVO Media Group.

Partnerami koncertów są DS Fokus oraz Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

Patronem medialnym koncertów jest Radio Supernova.

DZIEDZINIEC NOWY ŚWIAT social media:

  • Facebook: @dziedziniecnowyswiat
  • Instagram: @dziedziniecnowyswiat

www.dziedziniecnowyswiat.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s