Dominika Komiago „Chwile”

Dominika Komiago to 26-letnia wokalistka i ex-jurorka programu „Śpiewajmy razem All together now”, która poza egzotyczną urodą kryje w sobie potężny głos i niezaprzeczalną charyzmę. Po krótkiej przerwie w muzycznej działalności wraca z nową energią i singlem „Chwile”, który może stać się wakacyjnym hitem!

Nowoczesne, elektroniczne brzmienie, i letnia energia warstwy muzycznej to dzieło producenta Mike’a Johnsona odpowiedzialnego za takie hity jak:  „Eluwina” (Kacper Błoński), czy „Uległa” (Lil Masti). Dynamiczny bit dopełniają pozytywne przesłanie utworu, którym dzieli się młoda artystka:

„Ta piosenka jest mi bardzo bliska, bo odkrywam w niej prawdę o sobie, przyznając się do słabości i niepowodzeń, z którymi musiałam się zmierzyć w ostatnich latach. Dzisiaj wiem już, że każda trudna sytuacje jest lekcją, z której mogę czerpać siłę, by móc w pełni cieszyć się tym, co jest tu i teraz, a moim hasłem przewodnim jest Carpe Diem!” – mówi o singlu Artystka.

Poza Mikiem Johnsonem Dominika Komiago zaprosiła do współpracy nad singlem tekściarkę Beatę Ejzenhart. Mimo trwającej pandemii udało im się stworzyć spójny energiczny utwór i planują kontynuować współpracę:

Podczas nagrywania utworu towarzyszyły mi pozytywne emocje – okazało się, że jeśli trafisz na odpowiednich ludzi, to da się efektywnie współpracować zdalnie. Mike to super człowiek – mega uzdolniony i  pełen energii, podobnie jak Beata. Na pewno będziemy dalej wspólnie działać” – zdradza Artystka.

Dominika Komiago to 26-letnia artystka pochodząca ze Szczecina. Swoje umiejętności wokalne szlifowała pod okiem Joshua Alamu – trenera wokalistów w brytyjskiej edycji programu The Voice, czy Pop Idol. Poza muzyką interesuje się prawem, rynkiem nieruchomości, oraz prowadzeniem własnej marki. Kocha zwierzęta i podróże; fascynuje ją poznawanie nowych kultur – szczególnie orientalnych.

Dominika Komiago ma już na swoim koncie kilka singli oraz liczne występy. Swoją muzyczną drogę zaczęła w wieku 7 lat i podąża nią nieprzerwanie do dziś. Podczas swojej muzycznej kariery miała okazję współpracować z wybitnymi producentami nie tylko polskiej, ale i międzynarodowej sceny, takimi jak: Marcus Backman, Boya Chile, czy ArcoX. W twórczości Dominiki słychać przede wszystkim wpływy światowych gwiazd muzyki pop -Dua Lipy, czy Rity Ory, ale kryje się tam też i rockowy pazur, drzemiący w charakternym głosie.

„Lubię wszystkie moje piosenki i traktuje je jako wspomnienia, podsumowanie pewnego etapu w życiu. Jestem kompletnie inną osobą, niż ta, która parę lat temu startowała ze swoim debiutanckim singlem, „To właśnie ja”. Czuję się dojrzalsza i bardziej zdystansowana do świata i bardzo lubię tę nową wersję siebie!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s