EL DaMieN, DJ Combo, SANDER-7 „I’m So Sorry”

EL DaMieN, DJ Combo i SANDER-7 połączyli siły w najnowszym utworze „I’m So Sorry” !

Kiedy El DamienDJ Combo oraz Sander-7 znajdą się w jednym pomieszczeniu, pewnym jest, że polecą muzyczne iskry. Utwór „I’m So Sorry” to efekt współpracy tych trzech, znanych polskich producentów muzycznych.

Wpadająca w ucho aranżacja, przyjemny wokal oraz mieszanka topowych styli muzycznych sprawiają, że jest to unikatowa propozycja muzyczna, która sprawdzi się w domu, czy w samochodzie, ale także na klubowych parkietach.

Przy dźwiękach tego singla lato jeszcze długo się nie skończy!

I’M SO SORRY w streamingu: https://graj.to/s/ImSoSorry

El DaMieN – Damian Rzepka, główny producent duetu Two Mad Bros, urodzony w 1992 roku. Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 17 lat jako prezenter w radiostacjach internetowych m.in. „Pullstacja.fm”. Jako producent zaczynał od tworzenia remixów/bootlegów pod aliasem „Hardi”. W 2017 roku nawiązał współpracę z londyńską wytwórnią Rehegoo Music pod aliasem El DaMieN. Po niespełna roku podpisał kolejny kontrakt z Cherry Pepper Music. W 2019 roku nawiązał współpracę z Dhany – międzynarodową gwiazdą muzyki tanecznej, współtwórczynią hitu Hit My Heart, nagranego wraz z Bennym Benassim. Wspólnie stworzyli i wydali utwór Time For Summer. Kolejne lata przyniosły kolejne sukcesy w zagranicznych wytwórniach takich jak: Planeta Dance Music, KHB Music, Jambacco Records. Jego utwory są chętnie grane przez zagraniczne i rodzime stacje radiowe a teledyski goszczą na antenie rodzimych stacji telewizyjnych jak choćby 4FUN TV. Obecnie pracuje nad kolejnymi kolaboracjami z takimi artystami jak La Bouche, Dj Combo czy Sander-7.

DJ Combo
– Grzegorz Tarnik, producent muzyczny oraz DJ z Częstochowy. Ma na swoim koncie ponad 450 wyprodukowanych utworów oraz 6 albumów, co przekłada się 14 milionów odsłuchań w samym tylko serwisie Spotfiy i ponad 40 milionów odsłon na platformie YouTubie.  Jego utwory gościły na listach przebojów iTunes w ponad 120 krajach i z powodzeniem utrzymywały się jako numer 1 na niemieckich, austriackich, polskich, szwajcarskich, (i długo by  jeszcze wymieniać) radiowych i DJ-skich listach przebojów. Współpracował z wieloma zagranicznymi i rodzimymi artystami jak choćby Sean Paul, Loona, Captain Jack, Geo Da Silva, Tony T, Mr Shammi, Fisher, czy Iwona Węgrowska. Można go też kojarzyć z takich projektów jak 2 Music Brothers, Grzegorz Tarnik, czy hit tunes. Ponad to jego muzyka trafiła na ponad 750 kompilacji muzycznych wydanych na całym świecie. Wszystko to w zaledwie 6 lat.

Sander-7 – Mateusz Smoter, DJ oraz producent muzyczny. Jego przygoda z muzyką zaczęła się w 2014 roku za sprawą pierwszych utworów wydanych w Jplanet Entertainment. W 2017 roku rozpoczął współpracę z DJ Combo co zaowocowało wydaniem ponad 40 singli, które osiągnęły kilka milionów odsłuchań w serwisie Spotify, trafiły na ponad 300 kompilacjach muzycznych i są chętnie grane na listach przebojów w Niemczech, Polsce, Austrii i Szwajcarii.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s