Dziedziniec Nowy Świat – za nami kolejne koncerty!

Ubiegły weekend na Dziedzińcu Nowy Świat dostarczył nam intensywne doznania muzyczne!Na scenie wystąpiła niezwykle energetyczna Lanberry oraz Patryk Skoczyński, znany wszystkim fanom „The Voice of Poland”. Fani muzyki pop nie byli zawiedzeni!

Kolejna sobota zapowiada się również bardzo muzycznie, będziemy mieli okazję posłuchać aż trzech koncertów. Jako pierwsi wystąpią The Engineers Band, czyli Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej, która dumnie reprezentuje Politechnikę Warszawską już od 2007 roku.Zapraszamy również na koncert Film Jazz Project. To projekt, który powstał z inicjatywy Dominika Jastrzębskiego i Michała Czekały:

„Chcielibyśmy, aby słuchacze mieli okazję poznać zupełnie nowe, inne od oryginałów interpretacje polskich, najpiękniejszych tematów filmowych. Międzynarodowo zaaranżowane kompozycje wykonywane są w łatwej i ciekawej dla odbiorcy funkowo- jazzującej stylistyce, zachowując przy tym wysoki poziom wykonawczy.”

Jako ostatni na scenie wystąpi Michał Salamon z nową płytą Lion’s Gate, o której Leszek Możdżer powiedział: „Bardzo przestrzenna i piękna płyta, zręcznie skonstruowana i pełna dobrych pomysłów.Szczerze mówiąc nawet trochę zazdroszczę Salamonowi, bo sam bym chciał taką nagrać”.

Darmowe wejściówki można pobrać na stronie www.dziedziniecnowyswiat.pl.

Jeszcze tego lata na Dziedzińcu Nowy Świat zobaczymy: Szum&Fykes, Yukaa, Goorala, ShataQS, Maciej Komorowski Band, Mith oraz Myslovitz.

Dziedziniec Nowy Świat, który mieści się w samym środku dziedzińca Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”, to prospołeczny projekt kulturalno-rozrywkowy. Patronem honorowym projektu jest Centrum Bankowo-Finansowe. W dzień centrum biznesowe Warszawy, a w nocy najmodniejsze miejsce rozrywkowe w mieście. W sercu Warszawy tworzymy miejsce, gdzie wystąpią artyści młodego pokolenia i sceniczni eksperci. Podczas cyklu koncertów usłyszmy pełen przekrój gatunków – od muzyki jazzowej, klasycznej po muzykę hip-hopową i klubową. Wydarzeniom towarzyszyć będzie niezapomniana oprawa graficzna i świetlna.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Edukacji Społecznej. To młoda, prężnie rozwijająca się fundacja, która w swoich działaniach ma na celu wspieranie różnych form aktywności społecznej, działalności edukacyjnej i analitycznej, postaw kształtujących odpowiedzialność za sprawy publiczne oraz aktywizacja środowisk lokalnych.
Partnerami koncertów są DS Fokus oraz Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.Patronem medialnym koncertów jest Radio Supernova.

DZIEDZINIEC NOWY ŚWIAT:
• Facebook: @dziedziniecnowyswiat
• Instagram: @dziedziniecnowyswiat
 www.dziedziniecnowyswiat.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s