Simply Sounds „All Night”

4 sierpnia 2021, ukazał się czwarty singiel  projektu Simply Sounds pt. „All Night”. Teledysk do utworu można już obejrzeć na platformie YouTube.

“All Night” to czwarty singiel zapowiadający debiutancki album duetu Simply Sounds. Podobnie jak “Never Before”, utwór ten jest ukłonem w stronę muzyki tanecznej.

“Chcemy zaskakiwać, czerpać z różnych gatunków, ale zawsze zapewniać o najwyższej jakości – to jest dla nas najważniejsze.”

Robert Madziarz – twórca utworu, postawił na mocne, klubowe brzmienie wypełnione elektroniką, co pokazuje jego wszechstronność jako gitarzysty. Za tekst ponownie odpowiada wokalistka zespołu – Sylwia Wilfort:

“Jeśli chodzi o warstwę tekstową to mogę to nazwać moim małym debiutem, ponieważ jest to pierwszy utwór, który napisałam o zakochaniu. O uczuciu, które towarzyszy zawsze, gdy ktoś od początku robi na Tobie wrażenie. Oczywiście może być ulotne i minąć błyskawicznie”.

Singiel okraszony jest nowoczesnym teledyskiem – połączeniem dynamicznej grafiki i tekstu piosenki. Jego twórcą jest TrapkiewiczVids.

Simply Sounds zapewniają, że nie spoczną na laurach i już niedługo po raz kolejny zaskoczą słuchaczy nowymi brzmieniami. Obecnie pracują nad płytą w SOUND TRAVEL STUDIO, której premiera zaplanowana jest na jesień 2021′

SIMPLY SOUNDS

Facebook: https://www.facebook.com/SimplySounds.official

Instagram: https://www.instagram.com/simplysounds.official/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s