Kamil Kowalski,Natalia Grosiak „Dni”

Kamil Kowalski powraca z nowym singlem. Razem z Natalią Grosiak z Mikromusic wspólnie szukają elementu, którego dziś brakuje światu.

„Dni” to bardzo oszczędna propozycja, trafiająca w punkt produkcja, za którą odpowiada Patrick the Pan. Połączenie trzech indywidualności, trzech źródeł energii – Kamila, Natalii i Patricka dała efekt w postaci kojącego i mądrego utworu.

Ziemia oddaje nam to, co my dajemy jej. Dlatego powinniśmy dedykować jej jak najwięcej szacunku i miłości, by nigdy nie zabrakło jej dobra i szacunku dla nas – ludzi. Niestety wystawiamy tę relację na próbę – postępujemy egoistycznie. Równowaga zostaje zachwiana, a to znaczy, że ktoś na tym ucierpi. Ziemia czy my?

„Dni” obrazuje lyric video: 

Utwór dostępny jest na wszystkich platformach streamingowych: https://ffm.to/KowalskiGrosiakDni

Czasami w muzyce jest tak, że mniej znaczy więcej. Z tą myślą zaczęliśmy pracę nad utworem „Dni”. Aranżacja oparta jest na organicznym, subtelnym brzmieniu pianina i wzbogacona o delikatne brzmienia nawiązujące do natury, szumu liści – opowiada Kamil Kowalski. Razem z Patrickiem zdecydowaliśmy się całość uświetnić wstawkami gitarowymi, które tworzą tło i nadają głębi utworowi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s