Dziedziniec Nowy Świat- pierwsze koncerty już za nami!

Dziedziniec Nowy Świat, który mieści się w samym środku dziedzińca Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”, to prospołeczny projekt kulturalno-rozrywkowy. Patronem honorowym projektu jest Centrum Bankowo-Finansowe. W dzień centrum biznesowe Warszawy, a w nocy najmodniejsze miejsce rozrywkowe w mieście. W sercu Warszawy tworzymy miejsce, gdzie wystąpią artyści młodego pokolenia i sceniczni eksperci. Podczas cyklu koncertów usłyszmy pełen przekrój gatunków – od muzyki jazzowej, klasycznej po muzykę hip-hopową i klubową.  Wydarzeniom towarzyszyć będzie niezapomniana oprawa graficzna i świetlna.

Cykl koncertów rozpoczął się 24 lipca niesamowitymi koncertami Alicji Szemplińskiej, zwyciężczyni The Voice of Poland, Szansy na sukces i Eurowizji 2020 oraz Ani Karwan, która przez lata zyskała ogromną rzeszę fanów. Koncerty cieszyły się ogromną popularnością, a wejściówki na wydarzenie zostały wyczerpane w zaledwie 20 minut po uruchomieniu rejestracji.

Fot. Marcin Cajdler

Już za tydzień na scenie Dziedzińca Nowy Świat zobaczymy również Lilu oraz Gonix. Rejestracja na darmowe wejściówki zostanie uruchomiona w poniedziałek (26.07) na http://www.dziedziniecnowyswiat.pl

W kolejnych wystąpią Bovską, Elizę A. Tkacz, The Engineers Band, Film Jazz Project, Michał Salamon, Szum&Fykes, Yukaa, Goorala, ShataQS, Maciej Komorowski Band, Mitch oraz  Myslovitz.

Na wszystkie koncerty obowiązują bezpłatne wejściówki, które będzie można pobrać na stronie www.dziedziniecnowyswiat.pl.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Edukacji Społecznej. To młoda, prężnie rozwijająca się fundacja, która w swoich działaniach ma na celu wspieranie różnych form aktywności społecznej, działalności edukacyjnej i analitycznej, postaw kształtujących odpowiedzialność za sprawy publiczne oraz aktywizacja środowisk lokalnych.

Partnerami koncertów są N31 by Robert Sowa, DS Fokus oraz Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

Patronem medialnymi koncertów jest Radio Supernova.

DZIEDZINIEC NOWY ŚWIAT social media:

  • Facebook: @dziedziniecnowyswiat
  • Instagram: @dziedziniecnowyswiat

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s