KITA „jeden dzień”

Znany z zespołu Hyper Son wokalista i producent Maciej Kita rozpoczął solową karierę. Pod pseudonimem KITA wypuścił pierwszy singiel pt. „jeden dzień”. Swój styl nazywa sentymentalną pop alternatywą.

KITA to wokalista, gitarzysta i producent muzyczny. Współtworzy formację Hyper Son, z którą dotychczas wydał dwa albumy, „Miejskie historie” i „Euforię”. Poszukiwanie inspiracji poprowadziło go przez Akademię Muzyczną w Krakowie i współpracę koncertową oraz produkcyjną z najlepszymi artystami polskiej sceny aż po przedstawienie słuchaczom solowej twórczości.

W swojej muzyce subtelnie łączy bliskie sercu słowa oraz ciepłe i organiczne brzmienie instrumentów. Nakłada na nią też woalkę współczesnej myśli produkcyjnej i uderza w tony radości oraz smutku. Styl, w jakim tworzy autorskie kompozycje, nazywa po swojemu – sentymentalną pop alternatywą.

Swój pierwszy solowy singiel zatytułował „jeden dzień”. Utwór został wydany przez wytwórnię FONOBO Label i jest dostępny w serwisach cyfrowych. Teledysk do piosenki można oglądać na kanale wydawcy.

Słuchaj singla „jeden dzień”: https://backl.ink/147499017

KITA:

FB: https://www.facebook.com/maciej.kita.music

IG: https://www.instagram.com/_kita.m_/?hl=pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s