Sandra Płodziszewska „Biegnę za Tobą”

“Biegnę za Tobą” to kolejna nowa propozycja młodej wokalistki Sandry Płodziszewskiej. Utwór, do którego muzykę i słowa napisała sama artystka, powstał we współpracy z producentem Hubertem Torzewskim.

„Biegnę za Tobą” to przejmująca opowieść muzyczna o walce z trudem pogodzenia się z tym co niezmienne jest. Utwór został napisany i skomponowany przez Sandrę Płodziszewską, wokalistkę i twórczynię utworów muzycznych. To już kolejna piosenka wokalistki. Jedną z jej wcześniejszych premierowych propozycji był wydany w marcu tego roku singiel “Zagubiona”.

“W momencie pisania utworu przeżywałam ciężki okres w swoim życiu. Godziłam się z rzeczami, na które fizycznie nie mamy wpływu.”

“Po odejściu najważniejszej dla mnie osoby, uświadomiłam sobie jak ciężką drogę trzeba przejść, by móc odejść na tamten świat. Tak mi jej brakuje, że zatopiłam swój smutek w muzyce. Podążajmy własnymi ścieżkami, ale biegnijmy za tymi, za którymi warto! Utwór wzorowany jest nie tylko na podstawie moich przeżyć, byłam również obserwatorem wielu przykrych wydarzeń u swoich bliskich i przyjaciół, dlatego to im pragnę zadedykować ten utwór.” – jak informuje Sandra Płodziszewska.

“Starałam się, aby piosenka wpadała w ucho oraz słuchacz mógł odnaleźć cząstkę siebie w utworze. Miał mieć on naturalne brzmienie. Utwór buduje napięcie, przejawia się w nim tajemniczość, jest poważny i przejmujący. Delikatne chórki nadają więcej charakteru piosence, nie wysuwające się na pierwszy plan smyczki, odgrywają istotną rolę w budowaniu napięcia. “ – dodaje.

”Biegnę za Tobą” jest dostępne na platformach streamingowych:

Spotify: https://spoti.fi/3lVmC4v 
Deezer: https://bit.ly/39isfoh 
Apple Music: https://apple.co/39klxxR 
Amazon Music: https://amzn.to/3ddx2s0

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s