Natalia Szroeder „Połóż się tu KAMP!” REMIX

Natalia Szroeder nie zatrzymuje się i wciąż zaskakuje. Wspólnie z KAMP! – jednym z najważniejszych elektronicznych zespołów w Polsce, stworzyli doskonały klubowy remix piosenki „Połóż się tu”, idealny na imprezy w gorące letnie wieczory.

Oto, co Artyści mówią o kolaboracji:

To była dla mnie wymarzona współpraca. Bardzo lubię twórczość KAMP!, więc ogromną frajdą i zaszczytem było podziałać wspólnie przy „Połóż się tu”. Szybko złapaliśmy wspólny muzyczny język i praca w studiu szła naprawdę ekspresowo. Przebieram nogami od długiego czasu z niecierpliwości – wspaniale, ze w końcu możemy podzielić się z Wami efektami!” – Natalia Szroeder
 
Gdyby każda współpraca przebiegała na takim poziomie, to byłby raj na ziemi. Menadżer dzwoni z propozycją remixu, przesyła ścieżki wokalne, siadamy do pracy i po 2 godzinach mamy ogarnięte główne motywy, a całość zamykamy po tygodniu. Co się zdarza ekstremalnie rzadko, weszliśmy razem do studia i dograliśmy dodatkowe wokale. Dobra energia od początku do końca i – miejmy nadzieję – nie ostatnie nasze wspólne działanie.” – Michał Słodowy/KAMP!

POSŁUCHAJ REMIXU W STREAMINGU https://nataliaszroeder.lnk.to/PolozSieTuKAMPRemix

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s