Caroline Jop „niewidzialna”

Ukazał się siódmy i zarazem przedostatni singel z debiutanckiego albumu „Ventrem” 20-letniej warszawskiej wokalistki Caroline Jop. W klimatycznym teledysku wzięła udział popularna Ola Mandryga z programu TVN „Down the Road”.

„Bardzo zależało mi na tym, aby w „niewidzialnej” przedstawić problem wykluczenia niektórych grup społecznych, które wobec innych czują się dosłownie niewidoczne i niedocenione. Dlatego do udziału w teledysku zaprosiliśmy Olę Mandrygę z „Down the Road”. – opisuje wokalistka Caroline Jop – Ludzie z zespołem Downa często oceniani są w społeczeństwie wciąż przez pryzmat swojej choroby, a nie swoich umiejętności. Ola, mimo że jest chora, jest świetną baletnicą, przepięknie tańczy i chcieliśmy tym pokazać jej siłę i ogromną wrażliwość” – dodaje.

Utwór „niewidzialna” to już siódma piosenka z debiutanckiego albumu Caroline Jop pt.: „Ventrem”, którego promocja trwa od kwietnia 2021 roku. Do dziś Jop zgromadziła grono wiernych fanów, a edytorzy Spotify i Tidala docenili jej twórczość, umieszczając utwory Jop na autorskich playlistach, w tym New Music Friday, Spotify EQUAL czy Pop Puls na Tidal. Piosenki Caroline Jop można usłyszeć na antenie wielu rozgłośni radiowych w kraju i za granicą.

Za siódmą piosenką z albumu Caroline Jop stoi songwriterka z Monika Wydrzyńska, która odpowiada także za najnowszy utwór Roksany Węgiel „Korona”, oraz producent muzyczny Michał Zachariasz, znany muzyk z duetu Jan Serce.  Całość produkcji była koordynowana przez zespół pasjonatów z wytwórni muzycznej, inkubatora artystycznego dla wokalistów Delphy Records.

– Album ”Ventrem” jest przelaniem wszystkich moich emocji, całego mojego wnętrza (stąd tytuł). W utworach jestem obnażona, opowiadam o smutku i samotności, które towarzyszą mi na co dzień. Zbiór tych piosenek to opowieść o moim życiu wewnętrznym, które pełne jest niezrozumienia, zagubienia, tęsknoty i strachu przed nieznanym. – opisuje Caroline Jop.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s