Pink Control „Freedom”

Duet Pink Control nie zwalnia tempa. Po świetnie przyjętym utworze „Going Going Gone”, panowie znani ze współpracy z Tiësto i Feddle Le Grand’em prezentują singiel FREEDOM. Utwór jest hymnem wolności, szczególnie aktualnym w pandemicznych realiach.

Pink Control o FREEDOM:

Do stworzenia numeru Freedom zainspirowała nas pandemia. Lockdown odebrał nam wolność. Czuliśmy ogromną potrzebę, żeby stworzyć utwór właśnie na ten temat. To numer, z którym niezależnie od wieku może się identyfikować każdy, kto ceni sobie wolność oraz dobre klubowe brzmienia. Pandemia na całą wieczność  odebrała wszystkim możliwość słuchania muzyki na żywo. Freedom to hymn wolności dla każdego, kto w czasie pandemii za nią tęskni.

Tekst został napisany przez amerykańską wokalistkę – Kimerę Morrell i opowiada o uwolnieniu się i ucieczce od otaczającej nas rzeczywistości.

Podkręcone, szybsze tempo w refrenie nadaje Freedom specyficzny styl. Melodia jest nieskomplikowana i chwytliwa a wokal jednocześnie delikatny i energiczny. Pianino na początku utworu nadaje mu nieco nostalgiczny klimat, po czym brzmienie staje się bardziej żywiołowe.

Lyric video pokazuje serię obrazów, które są kwintesencją wolności.

Bio PINK CONTROL:

Duet Pink Control to Filip Rutkiewicz i Paweł Meller, producenci z wieloletnim doświadczeniem w produkcji muzycznej. Na swoim koncie mają oficjalne remixy numerów takich artystów jak Tiësto, czy Armin Van Buuren. Połączyła ich miłość do muzyki elektronicznej oraz różnorodnych brzmień klubowych. Artyści są zwolennikami starej szkoły produkcji muzyki – lubią wydobywać ze swoich syntezatorów klasyczne dźwięki. Nie boją się nowych wyzwań i nadają swojej muzyce własny, niepowtarzalny styl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s