Sara „Ciemność”

„Ciemność” to pierwszy utwór zapowiadający nowe wydawnictwo Sary – płytę pod tytułem „NEOWISE”, na które Artystka eksploruje tematy nieskrępowanej i złożonej kobiecości. Wszelkie jej barwy rezonują w tekstach dotyczących ludzkich relacji, ale także tej najważniejszej, relacji z samą sobą.

Pierwszy singiel opisuje spotkanie dwóch obcych sobie osób, które zaczynają ze sobą współgrać – rodzi się między nimi fascynacja i namiętność. Jednak tytułowa „Ciemność” ma też wydźwięk bardziej symboliczny. Odpowiada ona za te sfery naszego życia, które rządzą się nie rozumem, a uczuciami i intuicją.

Zgodnie z tematyką płyty, teledysk wyreżyserowany przez Sebastiana Juszczyka ukazuje różne formy kobiecości: tę wystawiona na ciągłą ocenę, jako obiekt seksualny, ale również tę bezkompromisową i silną. Półcienie w teledysku podkreślają, że każda jej forma jest i tak jedynie małym wycinkiem większej, bardziej złożonej całości.

Za produkcję utworu odpowiedzialny jest AWGS, który jest naczelnym producentem albumu. Mix i mastering Enzu.

Sara

wokalistka, kompozytorka muzyki, autorka tekstów, związana z muzyką od najmłodszych lat. Od lat współpracuje z zespołem P.Unity, a także Rasmentalism i Mięthą, z którymi to zagrała na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce. Na swoim koncie ma między innymi autorską płytę pt. „Światłocienie”, którą wydała pod swoim nazwiskiem (Sara Jaroszyk) pod koniec 2018 roku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s