ALEKS KOCZOROWSKI „ŻÓŁTE TAKSÓWKI”

Rozsiądź się wygodnie i zaplanuj muzyczną podróż “Żółtymi taksówkami” z Aleksem Koczorowskim, debiutantem spod szyldu Niebieskiego Labelu. To młody artysta, który od najmłodszych lat kocha śpiew. Utwór to taneczna, popowa opowieść o optymizmie, a dokładniej o staraniach w jego osiąganiu.

Piosenka „Żółte taksówki” opowiada o moich staraniach w byciu optymistą, o tym jak próbuje zarażać innych uśmiechem. O tym jak do szczęścia potrzebne mi jest kolorowe, a nie czarnobiałe spojrzenie na świat. Przekazuję również obawy przed odłączeniem się od telefonu i fałszywego życia w sieci – mówi o singlu Artysta.


BIO
Aleks śpiewa od przedszkolaka – kiedy tylko może. Próbuje łapać w rękę każdy instrument muzyczny, jest samoukiem gry na gitarze i ukulele, a niedawno zaczął przygodę z pianinem i mandoliną. Od zawsze imponowała mu twórczość Jacka Kaczmarskiego, Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej czy Kabaretu Starszych Panów. Inspiracji szuka w codziennym życiu, w sytuacjach które go przytłaczają, ale też w takich, które wywołują nieustanny uśmiech na jego twarzy.  

Aleks Koczorowski
Facebook: https://www.facebook.com/alekskoczorowski/
Instagram: https://instagram.com/akoczorowski_

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s