Kasia NoVa „Magia” Krzysztof Jary Jaryszewski

 „Magia” to utwór absolutnie wyjątkowy, tak jak wyjątkowa jest magia wspomnień z młodości. Legendarny wokalista Oddziału Zamkniętego nawiązuje w nim do swoich wspomnień z młodzieńczych lat spędzonych na warszawskim Mokotowie, a pełna kobiecego uroku Kasia Nova staje się ich uosobieniem.

Kasia Nova i Krzysztof „Jary” Jaryczewski przedstawiają nowy, wspólny singiel zatytułowany „Magia”. Ta lekka, poprockowa ballada to idealna propozycja na letnie wieczory.

Kasia Nova mówi o utworze: „Magia” to połączenie dwóch odmiennych światów muzycznych. Bardzo charakterystyczny, rockowy wokal Krzysztofa w połączeniu z moim wokalem daje unikalny efekt końcowy, który może zainteresować zarówno fanów rockowych brzmień, jak i fanów muzyki pop.

Krzysztof „Jary” Jaryczewski, najsłynniejszy wokalista legendarnego zespołu Oddział Zamknięty, nie tylko napisał słowa i muzykę do piosenki, ale też zaśpiewał w duecie z Kasią. Jest to unikalna sytuacja, ponieważ Krzysztof jak dotąd nigdy nie śpiewał w duecie z piosenkarką muzyki pop.

Krzysztof Jaryczewski komentuje: „Magia” to piosenka wspominająca pierwsze młodzieńcze doznania, do których chętnie wracamy. Pierwsze miłości, pierwsze fascynacje muzyczne. Nie mogło w niej zabraknąć pięknej kobiety, dlatego jest w niej Kasia Nova ze swoim aksamitnym, dziewczęcym głosem.

Singiel Kasia Nova feat. Krzysztof „Jary” Jaryczewski „Magia” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/KasiaNovaMAGIA/  

Do utworu powstał teledysk, wyreżyserowany przez Olgę Czyżykiewicz:

Kasia Nova – media

https://www.facebook.com/kasianova

https://www.instagram.com/kasianova/

Krzysztof Jaryczewski – media

http://www.jaryoddzialzamkniety.com

https://www.facebook.com/krzysztof.jaryczewski

https://www.instagram.com/krzysztof_jaryczewski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s