Lika „Inaczej” EP | Streaming party

25 czerwca ukazała się EP-ka Liki „Inaczej”.  Ten mini album to swoista wizytówka artystki i zapowiedź jej nowych muzycznych poszukiwań. Album oddziela jej poprzednie dokonania od tych, które teraz są jej najbliższe.

Lika sama napisała teksty i skomponowała muzykę. Za produkcję utworów odpowiada Grzegorz Stasiuk (studio 7 Piętro), który współpracuje m.in. z Maćkiem Maleńczukiem, Paulą, Jackiem Wójcickim, Karo Szczurowską i innymi. Wraz z EP-ką ukazał się teledysk do utworu „Nie tego chcę”.

„Sama siebie motywuję poprzez pisanie tekstów swoich piosenek. Chcę zatrzymać w nich najważniejsze chwile i prawdy, którymi chcę się kierować. „Nie tego chcę” to moja mantra, w której powtarzam sobie i innym, że nie wolno odkładać marzeń na później. Czas nie jest dla nas łaskawy. Przemyka między palcami, zaskakuje, zmienia nasze plany, gubi sens. Trzyma nas w garści. Co zatem możemy z tym zrobić? Warto próbować wypełniać go szczęściem do maksimum. Zadowalać siebie – przede wszystkim! ” – mówi o singlu Artystka.

W nagraniach udział wzięli: Kuba Frydrych – gitary, Tomasz Zieliński – bas, Przemek Kuczyński – perkusja, Grzegorz Stasiuk – klawisze. Miks i mastering – Marcin Gajko.

LIKA (AngeLika Wdowczyk) to pochodząca z Warszawy wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i … prawniczka. Laureatka „Szansy na Sukces” (w edycji finałowej wystąpiła z zespołem Perfect w piosence: „Ale wkoło jest wesoło” oraz w programie z zespołem Wawele: „Biały Latawiec”). Jest laureatką Muzycznej Rebelii Radia Dla Ciebie. Ukończyła z wyróżnieniem klasę wokalną Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej I i II stopnia w Warszawie pod patronatem Akademii Muzycznej w Katowicach. Pod koniec 2020 roku ukazał się jej debiutancki album. Na płycie znalazło się 10 utworów, z których znane są już single „Toga”, „Błysk” i „Złoto”. Utwór „Błysk” skomponował dla niej Marek Kościkiewicz. Z tym utworem, we wrześniu 2020, wystąpiła w Konkursie Debiuty na 57 KFPP w Opolu, gdzie zdobyła nagrodę dla najciekawszej osobowości konkursu! Album LIKA jest osadzony w stylistyce pop-rockowej, z drobnymi elementami new wave i muzyki elektronicznej. W kwietniu 2021 r. wydała singiel „Perfekcyjny” promujący EP-kę o tytule „Inaczej”.  

Kup EP-kę https://goramuzyki.pl/produkt/inaczej-ep/

INACZEJ EP w streamingu: https://ffm.to/LikaInaczej

Lika FB: https://www.facebook.com/LIKAwdowczyk/

Lika IG: https://www.instagram.com/lika_officialsite/

INACZEJ – Streaming Party:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s