MaYa Krav nazywająca sie prowokacyjnie polską Cruellą zapowiada koncert!

Maya Krav przygotowała wyjątkową niespodziankę. 30 czerwca w sieci będzie można obejrzeć jej koncert, który został zrealizowany w rybnickim Domu Kultury w Boguszowicach.

“Trochę w sobie widzę ostatnio zekranizowaną Cruellę, graną przez Emmę Stone. Mimo, że na początku mojej kariery wielu mnie odrzuciło to jednak zostałam zauważona przez ważne postacie. W tym makijażu chciałam zobrazować trudną sytuację debiutujących artystów, którzy tak jak filmowa Cruella, muszą przedzierać się łokciami przez wymagający rynek, narzucający bardzo wysokie standardy” – Maya Krav

Artystka wystąpiła w specjalnie przygotowanej stylizacji, inspirowanej filmem Cruella.

Maya Krav udowadnia, że ciężka praca, wytrwałość i przepychanie się łokciami na tym bardzo wymagającym rynku przynoszą efekty. Jej muzyka to przyszłość, to awangarda, czyli coś co wyprzedza epokę.

fot. Mateusz Politański

Maya Krav, czyli Maja Krawczyk jest kompozytorką, autorką i producentką muzyki elektronicznej, która nie boi się eksperymentować z brzmieniami.Od najmłodszych lat nie umiała rozstać się z gitarą, ale odkąd poszła na studia, znalazła pomysł na siebie zagłębiając się w tajniki produkcji muzycznej oraz syntezatorów. Energiczna i pewna siebie solistka dodaje każdej ze swoich piosenek szczyptę brokatu. Jej remix “Miło Było Pana Poznać” Mery Spolsky został doceniony przez samą autorkę oryginału! Na co dzień studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną w Katowicach. Zadebiutowała w zeszłym roku wydając singiel “Deep&High”, a każda z jej piosenek jest obdarzona szczyptą brokatu. Do tej pory miała okazję m.in. supportować Sanah na wydarzeniu “Siła Jest Kobietą”. Pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert jest niezwykłym świetlnym i imprezowym show!

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1naMAMEpn

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s