Cannonball „Czas”

Poznański zespół Cannonball, zachęcony tym, że ich piosenka „Czas” przez kilka tygodni okupowała 1 miejsce Radia Poznań, stworzyli do niej teledysk. 

Poznajcie 5 wojowników rock n’ rolla. Panowie, mimo, że niektórzy już przyprószeni siwizną, ciągle grają z porządnym kopem. Personalnie prezentują bardzo różne światy, jednak siła muzyki rockowej i duch „porozumienia ponad podziałami” są silniejsze! Solidna dawka gitarowego grania, bardzo dobry tekst i wyjątkowy wokal, powodują, że tego numeru słucha się genialnie w samochodzie!

Utwór „Czas” to energetyczny i pozytywny kawałek, który zachęca do odpowiedzi na niezwykle ważne pytanie – jak wykorzystujesz dany Tobie w życiu czas? Czy poświęcasz go na ważne rzeczy i czym są te „ważne rzeczy” dla Ciebie? Czy udajesz w życiu kogoś, kim nie jesteś? Być tu i teraz, nie bać się życia – to najważniejsze elementy, oprócz muzyki, na których chcemy skupić uwagę słuchacza – mówi o singlu Zespół.

Muzyka: CANNONBALL, Tekst: Michał Bobrowski

CANNONBALL to mocne gitarowe riffy, partie klawiszowe legendarnych organów Hammond, z pulsującą sekcją rytmiczną i bogatą warstwą wokalną. Lubimy nawiązywać do takich nurtów muzycznych jak rock, pop czy wręcz do muzyki operowej. Jesteśmy fanami bogatych harmonii zarówno wokalnych jak i instrumentalnych, zmian tempa, nastroju, dobrego pulsu. Chcemy też udowodnić, że potrafimy pisać piosenki które wpadają w ucho, do których chce się wracać. Już pracujemy nad kolejnymi, jeszcze bardziej dojrzałymi melodiami i piosenkami, które mamy nadzieję, pojawią się na długogrającej płycie zespołu CANNONBALL!.

Zespół Cannonball gra w składzie:

Zbyszko Tuchołka – wokal

Piotr Skraburski – organy Hammonda

Michał Bobrowski – gitara

Paweł Malinowski – bas

Piotr Szpalik – perkusja

Historia CANNONBALL:

09.2020 – wydanie EP „Friends with Benefits”

11.2019 – Zdobycie głównej nagrody na festiwalu “Krótkie spięcie” w Siedlcach

11.2019 – Zdobycie nagrody “Osobowość sceniczna Festivalu” na XXIII EDYCJA MAYDAY ROCK FESTIVAL w Głogowie

05.2020 – Zdobycie głównej nagrody na XIX Rock May Festival w Skierniewicach

10.2021 – wydanie EP „Kule Biją”

Co więcej, w lutym 2020r. zespół Cannonball został zaproszony do ogólnopolskiej stacji radiowej Antyradio, aby w tzw. “prime time” zagrać koncert na żywo.

One Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s