NØRBY „Dreaming”

W 2020 roku brał udział w Polskich preselekcjach, dziś pod nowym pseudonimem wydaje singiel! „Dreaming” od NØRBY już w sieci.

NØRBY znany ze swoich poprzednich działań muzycznych jako Norbert Legieć. W 2020 roku dał się poznać publiczności jako debiutant, który m.in. nagrał remiks swojego singla z Allanem Krupą (pseud. DeadHead), ale również z tego, iż jako jeden z najmłodszych uczestników wziął udział w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizji.

Po ponad półtorarocznej przerwie wraca z nowym, dojrzałym materiałem. Elektroniczny singiel pt. „Dreaming” jest początkiem nowej drogi, którą chce podążać młody muzyk. 

Jak wspomina  „Piosenka, którą publikuje jest dla mnie bardzo ważna z uwagi, że jest o mojej dziewczynie, która motywuje mnie do działania w stronę muzyki! Cieszę się, że w końcu odważyłem się opublikować ten track! Mam nadzieję, że znajdzie on swoich odbiorców!„. 

Utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Pojawił się on przy współpracy ze Szwedzką wytwórnią Loudkult, która podpisała w tym roku z Artystą kontrakt.

Link do singla w stremingach: https://loudkult.presave.io/t/dreamingsave

zwiastun: 

One Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s