Ekipa „Napad Na BANK” FT. Roxie | EKIPA SEZON 3

Ekipa Friza zrobiła „Napad na bank”! Singiel wraz z teledyskiem w kilka godzin uplasował się jako numer #2 na karcie na czasie YouTube, z wynikiem ponad 1,3 mln wyświetleń. Płyta Ekipy jest już dostępna we wszystkich serwisach cyfrowych.

Karol Friz Wiśniewski niejednokrotnie zaskakiwał swoich fanów. Albo rozdawał im samochód osobowy, albo wręczał im dom na własność. Teraz jednak Youtuber postawił na współpracę z jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. W najnowszym numerze, który promuje debiutancką płytę Ekipa – Sezon 3, śpiewa sama Roksana Węgiel. Teledysk mrozi krew w żyłach i świetnie komponuje się do utworu stworzonego przez Donatana, Olka Jarka, Jakuba B.R.O Bireckiego, Jarosława Barana i Cleo. 

Najnowszy klip, który miał premierę w sobotę, 26 czerwca 2021 roku, do utworu Napad na bank, został zrealizowany w kilku miejscach w Warszawie. W teledysku wzięli udział prawie wszyscy członkowie Ekipy. Głównymi bohaterami są Tromba, Marcysia i Roksana Węgiel. W klipie można zauważyć to, że główni bohaterowie mają w dłoniach karabiny. 

Piosenka jest połączeniem rapu i popu, a jej tekst opowiada o spełnianiu marzeń i niezwracaniu uwagi na inne postronne osoby, które mogą nam w tym przeszkodzić.

Donatan o singlu:

Do sklepów trafiła płyta Ekipy Friza „Sezon 3”. Na debiutanckim krążku znalazło się trzynaście utworów.

Ekipa Friza czego się nie dotknie, to zamienia się w złoto. A raczej – w kliki, popularność i pieniądze. Od marca spółka weszła na giełdę i staje się jednym z największych marketingowych hitów ostatnich lat. Po słynnych już lodach, które sięgały niebotyczną kwotę na aukcjach internetowych, przyszła kolej na karierę muzyczną. 

Friz poinformował fanów o premierze płyty na Instagramie. Jak twierdzi, praca nad muzyką była dla niego całkowicie nowym doświadczeniem:

Zrobiliśmy sobie płytę. Byłem na maksa przerażony, jak zaczynaliśmy projekt, bo przecież nie miałem o tym najmniejszego pojęcia. I to było w tym najlepsze, możliwość spróbowania czegoś nowego. Wielkie podziękowania dla całej Ekipy za czas, serce i zaangażowanie włożone w płytę – każdy wziął ten projekt na maksa poważnie

STREAMING PARTY:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s