Damian Luber #onesecond

Album #onesecond Damiana Luber, po prostu wow!
 
Pomijając świetny kunszt gitarzysty i wokalne zdolności, to każdy utwór zachwyca natężeniem odczuć jakie niesie za sobą. Jakby autor bawił się doznaniami – nie da się nie usłyszeć pozytywnego przekazu, nie poczuć siły płynącej ze słów piosenek, czy nie odpowiedzieć uśmiechem.
 
Percepcja artysty uchwycona w słowach piosenek ukazuje jego niezwykle wnikliwe zrozumienie otaczającej nas natury i złożonej osobowości człowieka. Odbiorcę ujmuje umiejętność Damiana Luber w dostrzeganiu, a następnie przedstawianiu zmysłowości świata, inspiruje, pobudza nas do rozwoju. Fantastyczne!
 
Zaproszeni goście dodają kolorytu piosenkom. Iwona Loranc pokazała swój drapieżny pazur w piosence Never again, natomiast Janusz Tytman dźwiękami płynącymi z mandoliny dodał delikatnego a zarazem barwnego smaczku podczas podróży w Wild trip.
 
Dodatkowym smaczkiem, który nie umknie czujnym odbiorcom jest spójność kompozycji płyty, która pozwala na pełne jej przeżycie i zrozumienie. Podróż do wnętrza każdego z nas, skłania do autorefleksji i introspekcji naszych marzeń. Zmusza do opowiedzenia lub wręcz do dopowiedzenia swojej prywatnej historii.

Album #onesecond dostępny na stronie www.damianluber.com

STREAMIN PARTY:

DAMIAN LUBER

www:
www.damianluber.com
YouTube:
https://www.youtube.com/c/damianluber
Facebook:
www.facebook.com/damianluber
Spotify:
https://sptfy.com/damianluber

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s