Zuzanna Soćko “Jestem naprawdę”

Zuzanna Soćko to debiutująca artystka młodego pokolenia, która właśnie wydała swój najnowszy singiel zatytułowany “Jestem naprawdę” wyprodukowany przez Jakuba Dąbrowskiego. To alternatywno-popowa opowieść o walce z utartymi schematami i przezwyciężaniu swoich lęków na rzecz lżejszej głowy. To również kolejny singiel, który został objęty ramieniem wytwórni Niebieski Label.

Inspiracją do utworu „Jestem naprawdę” były moje własne przemyślenia i przeżycia. Opowiadam w nim o utopii, jaką okazuje się być dążenie do ideału i kreowanie siebie na kogoś takiego, jakiego oczekuje nas otoczenie. W wielu przypadkach wymagania te są niemożliwe do spełnienia, a droga prób zabiera nam to co najważniejsze – nas. Tracimy czas, bo poświęcamy go na bycie kimś, kim nie jesteśmy i przejmowanie się tym, na co wpływu nie mamy. Gubimy się w sobie i potrzebujemy zbudować siebie od podstaw.  Piosenka opowiada o tym, że choć chwila wystarczy, by zadecydować o zmianie swojego życia i skupienie się na sobie, tylko my możemy to zrobić. Musimy podjąć decyzję o rozpoczęciu życia „dla siebie”. To, co chciałabym przekazać nią każdemu to to, że nawet gdy jesteśmy na samym dnie, zawsze jest nadzieja na zmianę. Każda chwila jest istotna, dlatego warto jest pięknie wykorzystywać czas, który jest nam dany, na docenianie i dbanie o siebie. Teraz zastanów się. Jak zmieniłoby się twoje życie, gdybyś ten czas, który poświęcasz na spełnianie czyichś oczekiwań i przejmowaniem się rzeczami, na które nie masz wpływu, zaczął poświęcać na słuchanie własnych potrzeb i miłość do siebie? – mówi Zuzanna.


Jestem Zuzia. Przez muzykę wyrażam siebie. Chcę śpiewać o tym, co dla mnie ważne i bliskie mojemu sercu, również o swoich doświadczeniach. Inspiruje się Jamesem Arthurem, który jest mi bliski swoją dojrzałością. Jestem pracowita, zawsze walczę o siebie i idę do przodu. W przyszłości planuję śpiewać – wydawać swoje piosenki, grać koncerty, działać w internecie oraz występować charytatywnie.

Zuzanna Soćko
Instagram: https://instagram.com/z_socko

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s