Wiktoria Muszyńska „podaj dalej”

Wiktoria Muszyńska to młoda artystka z małej miejscowości niedaleko Leszna. Niedawno dołączyła do grona artystów wytwórni Niebieski Label, czego efektem jest utwór “podaj dalej”. To przepiękna ballada, przy której współpracował między innymi Patrick The Pan, która traktuje o więzi między ludźmi o podobnej wrażliwości. Do utworu powstał również teledysk realizowany na tle malowniczych, górskich terenów niedaleko Szklarskiej Poręby.

Wiktoria Muszyńska o piosence:
„podaj dalej”, to moja rozmowa z samą sobą. O niepewności jutra, o trudnych wyborach i skrajnych emocjach. Świat niemal codziennie zmusza nas do zadania sobie pytania „co dalej?”. Czy na pewno droga którą wybrałam jest tą właściwa. Czy powinnam mieć swój „plan B”? W takich chwilach targają nami różne emocje, ale ważne jest to, aby poczuć, że nie jesteśmy z tym sami. „Podaj dalej” mówi o niezwykłej więzi ludzi, którzy razem potrafią się cieszyć, którzy wspólnie płoną i potrafią we wspólnej ciszy odnaleźć spokój.

BIO
Wiktoria Muszyńska to debiutująca artystka, która swój pierwszy singiel wyprodukowała pod szyldem wytwórni Niebieski Label.  Dla Wiktorii muzyka jest nieodzowną częścią życia. W ostatnich latach przeszła swoistą metamorfozę muzyczną i mimo, że jak mówi ciągle poszukuje swojej drogi muzycznej, w jej twórczości czuć już dużą dojrzałość i wrażliwość. Śpiewa od dziecka i bez przerwy rozwija się muzycznie – w 2018 ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Jest laureatką wielu prestiżowych festiwali.

Wiktoria Muszyńska
Facebook: https://www.facebook.com/wiktoriamuszynskamusic/
Instagram: https://instagram.com/wiktoria__muszynska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s