KIWI „Tańcz” (prod. SARAPATA)

KIWI to jedna z artystek wyłowionych w akcji FONOBO Pitcher. Wspólnie z FONOBO Label najpierw wydała pierwszy singiel, a potem EPkę pt. „Nocą”. Teraz – utworem „Tańcz” – zapowiada swoją debiutancką płytę.

Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Krakowa. Ma w sobie pół krwi polskiej i pół – ormiańskiej. Zanim rozpoczęła solową karierę była częścią projektu Out Of The Box, który współtworzyła z Mateuszem Frankiewiczem z Hyper Son. Mówi, że najpiękniejsze
rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem w swoim pokoju na jedenastym piętrze. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza. W dorobku ma już bardzo dobrze przyjętą przez słuchaczy EPkę pt. „Nocą”.

W swoim nowym utworze artystka zachęca słuchaczy, aby podążyli za swoim wewnętrznym głosem.

„Tańcz” to dla mnie bardzo ważna piosenka. Namawiam w niej słuchacza do tańca, który jest bezkompromisowy, prawdziwy, bez wstydu i bez granic. Można go rozumieć dosłownie lub też metaforycznie, jako zrzucenie z siebie codziennych niepokoi i ograniczeń – opowiada o nowym singlu KIWI.

Utwór „Tańcz” został wyprodukowany przez zdolny i doświadczony duet SARAPATA. Za miks i master był odpowiedzialny Michał Eprom Baj. Z kolei dostępny na oficjalnym
kanale FONOBO Label teledysk to dzieło Uli Kocjan oraz Aleksandry Leszczyńskiej-Gajdy.  

Piosenka zapowiada debiutancką płytę KIWI, która ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label.

Słuchaj singla „Tańcz”:

https://backl.ink/146955240

KIWI:

FB: https://www.facebook.com/WiktoriaNazarianKIWI/

IG: https://www.instagram.com/kiwi_toja/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s