Echo „Ogień”

Singiel Ogień zespołu ECHO to emocjonalna opowieść o pożądaniu i zakazanej namiętności między dwojgiem ludzi. W warstwie muzycznej utwór jest połączeniem klasycznego rockowego brzmienia z mocnymi gitarami i elektronicznymi, współczesnymi akcentami. Singiel jest zapowiedzią płyty, której premiera zaplanowana jest na jesień 2021 roku.

Utwór Ogień prezentuje duży ładunek emocjonalny zarówno w warstwie tekstowej, jak
i muzycznej. Piosenka ma nośną konstrukcję z refrenem, który kulminuje emocje.

Tekst – autorstwa Patrycji Kosiarkiewicz i muzyka Noxa tworzą elektryzujący koktajl pełen intensywnych emocji, który silnie oddziałuje na zmysły i wyobraźnię. Jest pełen wrzących, sensualnych doznań i wewnętrznych zmagań z palącym pragnieniem. Muzycznie jest to najmocniejszy utwór z naszych dotychczasowych singli, także w warstwie wokalnej.  – mówi Zosia Nowakowska, wokalistka zespołu ECHO.

Do utworu powstał teledysk, który oddaje duszną, napiętą atmosferę piosenki, z bardzo zmysłowymi zdjęciami Pawła Pilipienko.

ECHO to nowa konstelacja muzyczna na polskiej scenie. Powstała w wyniku spotkania Zofii Nowakowskiej, doświadczonej wokalistki o ogromnym dorobku scenicznym, z producentem muzycznym występującym pod pseudonimem Nox. Na płycie, która ukaże się w jesienią znajdzie się kilkanaście utworów inspirowanych klimatem retro i nostalgicznym, nieco brudnym brzmieniem, jednocześnie czerpiąc ze współczesnych, elektronicznych nurtów.

Ogień to trzeci singiel po utworach Zawołaj i Deja vu zapowiadający debiutancką płytę zespołu ECHO.

Za warstwę liryczną odpowiada Patrycja Kosiarkiewicza a muzyczną Nox.

                                                                                      ***

Zofia Nowakowska  – wokalistka, która swoją karierę muzyczną rozpoczynała jako nastolatka w teatrze muzycznym Studio Buffo, gdy w 2004 roku wcieliła się w rolę Julii w musicalu Romeo i Julia. W ten sposób zaczęła się jej trwająca do dziś musicalowa przygoda. Od kilku lat występuje w Teatrze Roma, gdzie grała główne role w musicalach: Mamma mia, Piloci.
W najnowszej produkcji Romy – musicalu Aida można zobaczyć ją w roli Amneris. Głos Zofii można usłyszeć również w różnych projektach muzycznych na scenach całej Polski (m. in.
na koncertach Piotra Rubika i Jacka Cygana), a także na ekranach kin. Ostatnio w polskiej adaptacji nowej wersji Króla Lwa – dorosła Nala śpiewała właśnie jej głosem.

ECHO

FB: https://www.facebook.com/Echomuzyka/

Instagram: https://www.instagram.com/_echo._._/

YT: https://www.youtube.com/channel/UC1E-NQ4FG2bK4J_bhxLSYMA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s