Mateuff’s Monday “Bardzo bym chciał”

“Bardzo bym chciał” to kolejny singiel spod uzdolnionych skrzydeł solowego projektu Mateuff’s Monday, czyli Mateusza Łempickiego. To również kolejna muzyczna propozycja od wytwórni Niebieski Label. Singiel bazuje na muzyce indie z domieszkami rocka i odrobiną funku.

Bezradność, za dużo na głowie, narzucanie sobie stresu przez zbyt intensywne myślenie – to tylko niektóre czynniki, które sprawiają że zamykamy się we własnych głowach i wpadamy w pułapki, które sami na siebie zostawiliśmy. „Bardzo bym chciał” to pewnego rodzaju świeże spojrzenie na ten problem z perspektywy człowieka, który żyje ze świadomością tego, że jest w takiej pułapce i chce się z niej wydostać.

Mateuff’s Monday to solowy projekt Mateusza Łempickiego (gitarzysty zespołu Mushka) bazujący na muzyce indie  z domieszkami rocka, funku, bluesa, rapu i elektroniki. Mateusz swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 14 lat, kiedy to zaczął uczyć się grać na gitarze. W roku 2018 rozpoczął swój solowy projekt, a w 2019 dołączył do zespołu Mushka, w którym gra do dziś. W 2020 roku wydał swój pierwszy album pod nazwą „Dwadzieścia” a już rok później kolejny – „Własne niebo”. Mateusz ciągle tworzy muzykę w swoim domowym studio, które jest jego miejscem na Ziemi.

Mateuff’s Monday

Facebook: https://www.facebook.com/Mateuszguitar/
Instagram: https://instagram.com/mateuffs_monday

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s